Jedny z nejnezapomenutelnějších momentů jsou ty, kdy se znovu cítíme jako malé děti. Když na louce rozprostřou velikánský barevný pytel a začnou jej nafukovat a pomalu se začne rozpínat do velikosti malého domu, tak se najednou cítíte opět jako malí a radost Vám začne stoupat až do očí. Všechny obvyklé denní starosti nahradí zvědavost a napětí. Najednou nikam nespěcháte a s trpělivostí celého světa se koukáte, jak se balón vztyčuje.

Když už je balón tak veliký, že byste do něj schovali celý náklaďák, tak se zapnou hořáky a pomalu se balón začne odpoutávat od země až koš pro cestovatele stojí naprosto vzpřímeně a vy můžete nastoupit. Nemůžete než si přiznat, že se cítíte trochu jako Alenka v Říši divů. Pak se balón pomalu odlepí od země a vystoupá nad stromy i nad domy a když už je tak vysoko, jak si přejete, vypnou se hořáky a zavládne ticho. Jen ticho, vy a krajina jako na dlani.

Let balónem nad Prahou či v přírodě

Let balónem lze absolvovat na rozličných místech a závisí pouze na Vás, co by Vás zajímá nejvíce. Můžete se proletět nad Prahou, jejími taškovými střechami a věžičkami, nad mosty a slunce odrážející Vltavou. Poletíte tak blízko, že budete téměř schopni koukat lidem do oken.

Anebo můžete zvolit přírodu, proletět se nad stromy, lesy, poli, řekami a říčkami. Navíc ať se v naší vlasti vydáte jakýmkoli směrem, během chvíle narazíte na nějaký krásný hrad či zámek. Let balónem nad Konopištěm, kde po cestě uvidíte srnky či zajíce a téměř se budete moci dotknout špiček stromů, je nezapomenutelný.

Dárkový poukaz na vyhlídkový let

V době, kdy všichni všechno máme a nic nepotřebujeme, je čím dál tím těžší najít pro své blízké pěkný dárek. Není nad společně strávený čas a nad zážitky, na které můžeme společně vzpomínat u sklenky vína i po deseti letech. Možnost vznést se s Vašimi nejbližšími do oblak a po letech ještě moci říkat: “Pamatuješ si, jak jsme letěli nad Karlštejnem …” může být ta správná alternativa k tradičním ponožkám.