Jestliže do konce roku připravujete firemní večírek, teambuilding, nebo třeba dětský den, možná už přemýšlíte o tom, jaké atrakce byste účastníkům mohli zajistit. Pro děti i dospělé je možné pronajmout atrakce k soutěžení, ke zvýšení adrenalinu, k simulování povolání nebo činnosti, ale také jednoduše k pobavení se.

Uvnitř je spousta legrace

Vánoční večírky, firemní akce, ale i dětské dny se odehrávají uvnitř i venku. Záleží na zaměření programu, počasí, nátuře účastníků akce a podobně. My se dnes zaměříme na atrakce, které jsou určené k vnitřnímu používání.

Pokud budou baveny děti, osvědčí se vám webové stránky pronajematrakce.cz, kde najdete kupříkladu Sumo ring pro děti. Ty se obléknou do molitanových, obrovských sumo obleků a budou se snažit vytlačit protivníka ven z kruhu. Bavit se budou nejen ony samy, soutěžící, ale i okolí.

Pro děti je určena i atrakce bazén s kuličkami. A to už pro ty nejmenší. Holčičky i kluci se dosyta vyskáčou, vyválí, vydovádí. Nad bazénem je střecha, pokud se budete chtít přemístit ven, je to tak možné i při deštivém počasí.

Dospěláci rádi „blbnou“, jako malí

I dospělé je dobré občas pořádně zabavit, vtáhnout je do hry. K tomu vám pomůže kupříkladu atrakce rodeo elektrický býk. Pánové i dámy si budou moci vyzkoušet, jak dlouho vydrží krotit divokého býka a zda se jej podaří zkrotit, aniž by došlo k pádu.

Oblíbené jsou i závodní sedačky neboli rally simulátor jízdy pro dva jezdce. Jezdit mohou dva jezdci najednou, půjde o řízení realistické, ne však obtížné. I pokud jste ještě nehráli žádný z automobilových simulátorů, budete se moci naučit vše důležité pro řízení auta. Technické provedení tohoto simulátoru je výborné, oslní na všech akcích.

Vsaďte na jistotu a navštivte pronajematrakce.cz. Najdete mnoho atrakcí, které pobaví vás i vaše hosty.