Co se malými neposedy, kteří by nejraději trávili většinu času nalepení na displejích mobilních telefonů? Zdánlivě zapeklitý problém má překvapivě jednoduché řešení. Vyměňte výdobytky moderní techniky za nejoblíbenější hračky. Pokud netušíte, jaké trendy v dané oblasti momentálně vládnou, inspirujte se následujícím přehledem. Pečlivě jsme pro vás vybrali to nejlepší, po čem generace alfa šílí.

Funko POP

Figury Funko POP nemilují jen děti. Mnohem vášnivější sběratelé jsou dospělí, kteří za postavičky ikon současné pop-kultury neváhají zaplatit jmění. Ale nebojte se, nikdo po vás nechce, abyste dětem kupovali vzácné kousky, bohatě si vystačí s běžnými POPíky, jejichž cena se obvykle pohybuje mezi třemi až čtyřmi sty korunami. Třeba budou mít štěstí a jednou jejich sbírka nabere na hodnotě!

Cokoliv s Tlapkovou patrolou

Partu pátracích a záchranářských psů jménem Paw Patrol neboli Tlapková patrola zná snad každý rodič, který se alespoň trochu zajímá o to, jaké pořady dítě pravidelně sleduje. Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye a samozřejmě desetiletý chlapec Ryder však nezažívají dobrodružství jen v seriálech – vyrábí se také jako hračky. Kromě samotných postav jsou na výběr také jejich vozidla a další skvělé vychytávky. Tlapková patrola auto se v dětském pokojíčku rozhodně neztratí!

Hot Wheels

Jsou hračky, které nestárnou. Mezi takové stálice na trhu bezesporu patří megaoblíbené modely autíček Hot Wheels, jež jsou momentálně dostupné také v tematických edicích inspirovanými snímkem Rychle a Zběsile nebo počítačovou hrou Forza. Třešničkou na dortu jsou ohromná garáž s tyranosaurem a kapacitou až pro sto vozidel či automyčka s chobotnicí, která vodou mění barvu speciálně lakovaných modelů.

Figurky Funko POP, originální hračky na motivy Tlapkové patroly i bohatý výběr autíček Hot Wheels najdete v e-shopu prokonzole.cz.