Pomalu se nám blíží podzim a s ním nadcházející plesová sezóna. Nyní je nejlepší doba, kdy nakoupit nejen velké večerní šaty, ale také odpovídající doplňky, které pozvednou krásu plesových šatů o několik levelů výše.

Originální šperky a doplňky mohou nejen pozvednout váš outfit na večer, ale také mohou celkovému dojmu velmi ublížit, proto byste měla doplňky k plesovým šatům vybírat velmi opatrně. Záleží, jak umíte šperky nakombinovat s oblečením.

Pokud je vaše večerní róba honosná a zdobená a je na ní dostatek poutavých detailů, měla byste zvolit spíše jednoduše vypadající doplňky a decentní náušnice.

Naopak, pokud jsou vaše šaty jednoduché, v elegantním designu, můžete se při výběru šperků „vyřádit“ a pořídit si originální náhrdelník, či zajímavé dlouhé náušnice. Skvělým doplňkem jsou dlouhé rukavičky, které na plese vypadají velmi luxusně, a pro pány jsou navíc velmi sexy. Experimentovat můžete také s ozdobnými pásky, čelenkami, či tiárami do vlasů. Obrovsky zapůsobit může také vámi zvolená kvalitní kožená kabelka, anebo psaníčko, které může být zdobené.

Nemyslete si, že dlouhá večerní róba schová nedostatky vašich střevíčků, které by dle etikety měly mít plnou špičku. Na ples si klidně pořiďte nové, i když riskujete, že vám je nešikovný taneční partner pošlape. Okopané špičky, sedřený semiš, či černé šmouhy na bílých střevíčkách srazí dojem i ze šatů za několik set tisíc. Proto na to myslete.

Pokud jste pořadatelkou galavečera, či plesu, oblečte se přiměřeně, ale váš outfit by měl být decentní. Kromě zařízení jídla a hudby myslete také na zábavu pro hosty, když budou z tance unavení. Fotokiosek na ples je skvělou volbou. Díky němu si hosté vašeho plesu uchovají vzpomínky na večerní akci.

Fotobudky na plesy byly horkou novinkou loňské plesové sezóny, která byla díky koronaviru trošku kratší, než jsme byli zvyklí. Snad nám nadcházející podzim nepřinese druhou vlnu koronaviru a budeme si moci užít plesovou sezónu celou. Teď, když víte, jaké doplňky zvolit, určitě budete královnou večera.