V současné době se stále více lidí zajímá o doplňky stravy, a to nejen na podporu imunitního systému. Pokud patříte mezi vegany, potom pro vás není lehké najít takový produkt, jenž by vám vyhovoval složením. Jak doplňují vegani omega 3 mastné kyseliny, když nekonzumují nic, co je živočišného původu? Nemějte strach, i pro vás existuje veganská varianta. V následujících řádcích vám ji představíme.

Existuje opravdu celá řada důvodů, proč jsou omega 3 mastné kyseliny pro lidský organismus tak důležité. Pozitivně působí na regeneraci, mají protizánětlivé účinky, zlepšují odbourávání tuků, podporují nárůst svalové hmoty a podobně.

OMEGA 3 VEGAN z mořské řasy

Pro vegany jsou připraveny produkty, které obsahují olej, ovšem nikoliv z ryb, ale z mořských řas. OMEGA 3 VEGAN je přípravek právě z mořské řasy, takže i vegani mohou svému tělu dopřát dostatek omega 3 mastných kyselin, mezi nimiž je také významná kyselina dokosahexaenová (DHA). Výše jsme sice uvedli jejich přínos, ale ten je ještě širší. Věděli jste třeba, že přispívají také správnému vývoji očí a mozku plodu a kojených dětí?

OMEGA 3 VEGAN se vyznačuje vysokým obsahem DHA a doporučuje se i dětem. Přípravek je totiž vhodný od tří let. S čistým svědomím ho mohou užívat jak vegetariáni, tak i vegani.

Jaké je doporučené dávkování?

Výrobce doporučuje užívat jednu až dvě kapsle denně. Upozorňuje však, že se nejedná o náhradu pestré a vyvážené stravy, ale je to doplněk stravy. Obsahuje olej z mořské řasy a obal kapsle tvoří karagenan z mořských řas a rostlinný glycerin.

Pokud si chcete produkt koupit, podívejte se do e-shopu gigalekarna.cz, kde najdete výrobky od společnosti NATURVITA. Nemusíte nikam chodit, všechno objednáte z pohodlí svého domova. Udělejte pro své zdraví maximum.