Pokud patříte k milovníkům španělské kuchyně, jistě vás potěší, že je možné u nás koupit nejrůznější španělské potraviny přivezené přímo z této slunné země. Do našich obchodů je dováží společnost BMC Brno, a to již téměř 30 let. Ví přesně, kteří výrobci, pěstitelé a chovatelé patří ve Španělsku k nejlepším, a tak si můžete být jisti, že to, co díky ní koupíte, bude lahodné, voňavé a chutné.

BMC Brno pro vaše chutné španělské pokrmy

Pokud se chcete podívat, co vše má společnost BMC Brno za dobu svého působení „za sebou“, na jakých projektech se podílí, nebo na výrobky, které produkuje pod svou značkou BASSTA, navštivte webové stránky https://www.bmcbrno.cz. Zároveň zde najdete kompletní kontakty a adresy pro zastoupení české i slovenské, protože BMC Brno je nejen stěžejním dovozcem potravin a vín na náš trh, ale i na Slovensko.

Nechybí zde ani katalog produktů, v němž najdete kompletní sortiment, jehož obsáhlost vás určitě překvapí. Pestrost nabídky využívají denně restaurace, výrobny potravin, obchodní řetězce, bary, pizzerie a mnohé jiné instituce.

Lahodné španělské delikatesy a mnohé další

K velmi vyhledávaným pro jejich kvalitu patří španělské delikatesy. Dopřát sobě nebo svým hostům tak můžete ty nejlepší olivy, olivové oleje, konzervované ovoce a zeleninu, mořské speciality, sladké laskominy, maso, mandle, paštiky, džemy a marmelády a mnohé jiné.

Ze zmíněného konzervovaného ovoce můžeme jmenovat ananas kousky, broskve kostky a půlené, hrozny, hrušky půlené, mandarinky dílky a zlomky, meruňky půlené a další.

Konzervovaná zelenina pak zahrnuje např. artyčoky celé nebo čtvrtky, rajčata v mnoha podobách včetně sušených na slunci ve slunečnicovém oleji, peperonatu, cizrnu, bílé nebo červené fazole, chřest, cibulky, koktejl Capri – olivovo – zeleninový ve slano – kyselém nálevu a mnohé jiné. Balení jsou různě velká, a tak si vyberte takové, které po otevření včas spotřebujete.

Podívejte se na webové stránky bmcbrno.cz a podívejte se, co tato zavedená společnost z Brna nabízí nejen ze Španělska.