PRV poslední době se sportu začíná aktivně věnovat čím dál více lidí. V módě je hlavně běhání, ale i bruslení a cyklistika. Lidé už nechtějí jen sedět doma na gauči a být pasivní. Chtějí se zapojit do nějaké aktivity a v neposlední řadě, chtějí udělat i něco pro své tělo. Zejména ženy velmi dbají na svou postavu. Aktivní využívání volného času je nyní opravu v kurzu a každý chce ten čas strávit co možná nejpohodlněji. Při sportu však chceme zároveň i dobře vypadat. Ženy na svůj vzhled dbají dvojnásob. Sport a elegance jsou zkrátka spolu nerozlučně spojeni.

Vybírejte kvalitní oblečení

Dámské stylové oblečení je předmětem diskuzí odjakživa. Ženy chtějí, aby jim oblečení sedělo, aby bylo elegantní a stylové. Celý výběr začíná u dámského trička, poté jsou na řadě legíny, tepláky či pohodlné dámské šortky a především kvalitní a moderní boty. Jako druh oblečení je dámský oděv pro sport praktický a není složitý. Ovšem neřešitelný problém nastává při kombinaci materiálů, barev, střihů a designu. Každá sportující žena chce být současně originální a elegantní. Zároveň však požaduje, aby oblečení bylo i funkční, žádné přehnané pocení a nejlépe, aby tekutiny dokonale absorbovalo.

Sportovní oblečení je i módní záležitost

Dříve se na módu v oblasti sportovního oblečení příliš nehledělo. To už však dávno minulo. Dnes nestačí mít pouze černé legíny a tmavé tričko. Dnes se vyžaduje elegantní a dobře sedící kousek, nejlépe dámské legíny se vzorem, sportovní a elegantní dámské tričko a pružné a stabilní boty. Ty by měly být vybírány opravdu pečlivě.

Náš tip: Jak vybrat trekové boty?

Důležité je mít jiné oblečení na ven na běhání a jiné sporty a dovnitř (jóga, cardio fitness, aerobik a další). Ven se obvykle hodí spíše klidnější barvy, dovnitř se už můžete vyřádit více. Nejvíce frčí křiklavé barvy v různém kontrastu. To se bude líbit nejen dámám, ale i pánům, kteří na sportovkyně nenápadně nakukují. Když dorazí elegantní žena sportovně a sexy oblečená, která navíc zvolí výrazné barvy, nemohou na ní zapomenout ještě dlouho poté, co docvičí a odejde. I sportovní oblečení si zasluhuje dostatečnou pozornost. Obzvláště trávíte-li v něm hodně času.