Máte rádi slunce, teplo, pohodu a vůni moře? Oblíbili jste si během svých letních dovolených či prodloužených víkendů jižanské národy pro jejich bezprostřednost a temperament? Rádi ochutnáváte pokrmy z mořských ryb a plodů? Dovolená Itálie je tedy vhodná přesně pro vás. Italské podnebí nabízí všechna pozitiva, která od letní dovolené očekáváte. Prosluněné pláže najdete na každém kroku a kvalitní pokrmy složené ze zdraví prospěšných surovin si můžete vychutnat téměř v každé italské restauraci. A temperamentní Italové a Italky? Ti vás budou obklopovat po celou dobu pobytu…

 

boats-2758962_960_720

Cestování na vlastní pěst

Lidí, kteří si zařizují dovolenou v cizině sami bez pomoci cestovních kanceláří a agentur, v posledních letech přibývá. Vhodné hotely Itálie lze totiž snadno najít díky moderním způsobům, které s sebou přineslo rozšíření internetu do domácností. Celá řada portálů se orientuje na vyhledávání ubytování nejen u nás, ale také v Evropě i vzdálenější cizině. Strávit prodloužený víkend kdekoliv po Evropě a nemuset za služby platit cestovním kancelářím, si opravdu může dovolit každý z nás.

Poukazy do sítě hotelů

Firma na zážitky nabízí nově k zakoupení poukázky, díky kterým budete moci ve dvou strávit tři dny v kterémkoliv hotelu z široké sítě po celé Evropě. Na stránkách www.firmanazazitky.cz/eurovikend-v-cervnu/ si poukaz zakoupíte a pak už jen vyberete hotel, který vás osloví nejvíce. Tuto variantu ubytování využívají převážně lidé, kteří z časových důvodů nemohou plánovat dovolenou nebo prodloužený víkend dostatečně dopředu. Díky poukázce od společnosti Allegria si mohou být jisti, že cena za ubytování nebude nijak stoupat ani klesat.