Luxusní šperky nepředstavují pouze drahé klenoty s diamanty. Originální doplněk z ušlechtilého kovu se vzácným kamenem v originálním provedení nestojí tolik, abyste na něj neušetřili. Právě takový jedinečný kousek může lety stoupat na ceně, stane se tak vzácným šperkem, který se u vás bude dědit z generace na generaci.

Jedinečné klenoty Tous

Trh nabízí spoustu doplňků, které se honosí slovem „luxusní“. Ovšem dejte si pozor na to, co byste chtěli koupit. Šperk s opravdu kvalitním diamantem nemůže stát 1000 korun. Mnozí prodejci marketingově využívají ono slovo luxusní pouze kvůli tomu, aby nalákali zákazníky. Je ale zbytečné utrácet peníze za předraženou ozdobu, která nemá hodnotu. Tu určuje několik faktorů. Výběr kvalitní suroviny, z níž je šperk zhotoven. Vzácný kov, tedy zlato. A také je důležitý komponent, jenž má schopnost svoji hodnotu navyšovat. Nemusí to být pouze diamant. Drahokamy a polodrahokamy mají také svou cenu. Hodnotu produktu určuje i pověst firmy, která jej produkuje. Mezi takové společnosti patří i španělská značka Tous. Jistě ji znáte. Víte, že příští rok oslaví 100 let od založení? U nás je sice krátce, oblíbenost má ovšem po celém světě. V kolekcích si vyberou ženy, muži i děti. Pro každého je zde vyrobena kolekce, která akcentuje svého potenciálního nositele.

Luxusní zlaté a stříbrné šperky

První, co vám asociuje tuto značku, je nejspíš medvídek. Možná by se vám mohlo zdát, že jde o motiv pro děti, minimalistická silueta ovšem evokuje vkusné poznávací znamení těchto luxusních šperků. Doplňků, které si může dopřát skutečně každý. Pokud toužíte po vzácném klenotu, nemusí vás stát desetitisíce. Jemnější variace minimalistických tvarů můžete dokupovat a kombinovat postupně. Značka Tous je známá i tím, že jednotlivé kousky z různých linií můžete kombinovat bez ohledu na barvu kovu. Žluté, bílé či růžové zlato spolu budou dokonale souznět. To je totiž další deviza klenotů této značky. Pokud si nevyberete vyloženě masivní šperk, můžete si pohrát s kombinacemi jednotlivých kousků, jež vcelku vytvoří zajímavý efekt. Ozdobte se proto základem z linie Basic, který ozvláštněte kouskem z kolekce Whim.

Jak vybrat osudový klenot?

Vzácný šperk by měl být nadčasový. Měl by mít stále relevantní design, ať se jedná o dobu, v níž vznikl, stejně tak bude nositelný i za 50 let. Měl by konvenovat různým stylům a příležitostem. Obléknete jej k různým outfitům. V neposlední řadě vám nebude vadit ani materiál, který je kvalitní a nebude vás dráždit alergie. To je luxusní šperk. Kvalitní a variabilní. Nejlevnější kousky od Tous stojí už kolem 3000 korun, proto pokud si budete přát skutečně jedinečný skvost do své šperkovnice, není problém si jej pořídit.