V dnešní době existuje spousta metod, díky nimž docílíte větších a pevnějších prsou. Váš dekolt navíc může vypadat přirozeně, nemusíte se bát „balónů“, které jsou příliš výstřední. Jednou z možností je operace, kdy se poprsí zvětší implantáty i vlastním tukem.

Zvětšení prsou implantáty – typy operací

Nadělila vám příroda menší poprsí a vy toužíte po daleko plnějším dekoltu? Je pravda, že opravdu znatelně větší poprsí o několik čísel nelze udělat bez pomocí implantátu. Na výběr máte z několika druhů, které se liší tvarem. Klasický kulatý tvar je finančně nejméně náročný, ovšem nepůsobí až tak přirozeně. Pokud chcete, aby nebylo poznat, že máte chirurgicky upravená prsa, zvolte anatomicky vhodnější tvar, což jsou kapky. To platí všeobecně, pak záleží ne metodě i výrobci. Dnešní moderní metody zvětšení prsou se stále vyvíjí, snahou je docílení co nejpřirozenějšího vzhledu poprsí. Vrcholem těchto trendů je operace MotivaHybrid™.

Po operaci budete mít prsa nejen na pohled, ale i na dotek nerozeznatelná od přírodních ňader. Jak je to možné? Při zákroku se aplikuje samotný implantát, a ten je doplněn vlastním tukem. Abychom to jednoduše nastínili – implantát se obalí tukem, schová se, takže výsledek je přirozený.

Zvětšení prsou implantáty a vlastním tukem

Tento druh operace uvítá každá žena, která od operace prsou požaduje maximálně přirozený efekt. Chce, aby její ňadra vypadala přirozeně za každých okolností na pohled i na dotek. Tento požadavek může splnit metoda MotivaHybrid™ – kombinace implantátu a vlastního tuku. Díky tuku jsou přechody mezi tkání a implantátem naprosto neviditelné, výsledný efekt působí, jak by vám prsa takto přirozeně vyrostla. Operace je vhodná nejen pro dámy, které touží po větších prsou, ale ocení ji i ženy, jež chtějí srovnat asymetrii prsů a nepožadují tak extrémní zvětšení.

Zvětšení prsou tukem – pro koho je vhodné?

Zvětšení prsou vlastním tukem. Zasnila jste se, že takový druh operace by se vám líbil, ale uvědomila jste si, že na své štíhlé postavě nenajdete tolik tuku, aby to stačilo k tomuto zákroku? Nebojte, lékaři si vždy poradí. Každé zdravé tělo má na sobě nějaký tuk, k této operaci ho stačí jen pár desítek mililitrů. To je množství, s nímž se dá pracovat. Stačí totiž jen obalení implantátu, nejde o samotné zvětšení, o to se postará právě implantát. Kde lékaři najdou potřebný tuk? Nejčastěji na zadečku či stehnech. Zní to jednoduše, možná vás ale napadne jedna otázka. Zejména, pokud cvičíte nebo jste dietářka. Když budete hubnout nebo vám bude váha kolísat, ztratíte i tuk z prsou? V základu se bát nemusíte. Lékaři už počítají s nějakým tukovým úbytkem, proto aplikují trošku více tuku, aby jeho případná ztráta nebyla znatelná. Zaujalo vás to? Máte již prsa vyplněná implantáty a myslíte si, že tento zákrok je pro vás pasé? Kdepak. I když jste podstoupila klasické zvětšení s pomocí implantátů, lze se objednat na vylepšení tukem. Také vás bude nejspíš zajímat, zdali lze prsa zvětšit o libovolnou velikost. Jelikož se zde počítá s přirozeným efektem, nelze čekat, že z jedniček budete mít pětky. Jde opravdu o úpravu, kdy prsa budou větší a plná, souměrná k postavě.

Zvětšení prsou vlastním tukem – cena

Jedná se o kombinovanou operaci, navíc s přirozeným efektem, takže jde o trošku finančně náročnější zákrok. Všeobecně se operace pohybuje kolem 100 000 korun, záleží samozřejmě na velikosti implantátu a použitého tuku. Jde ovšem o investici, která se vám vyplatí. Pokud máte mindráky kvůli malým prsům, nechte si udělat taková ňadra, která budou působit, jako by na vašem těle přirozeně vyrostla. Budete je mít mnoho let a máte-li se cítit dobře, je to to nejlepší, za co můžete peníze utratit.

Zdroj informací: www.motivaimplantaty.cz