Těšíte se, že po zimě pořádně provětráte svůj šatník? Že na řadu opět přijdou elegantní šaty či nápadité sukně, se kterými se stanete královnou každé zahradní oslavy? V cestě vám přitom nemusí stát ani chloupky na nohou, které odstraní šikovný epilátor Panasonic ES-EL7B. Ve srovnání s obvyklými modely je součástí konstrukčního řešení přístroje o 30 % širší, výkyvná holicí hlava, která během epilace pokrývá větší oblast pokožky, a tím odstraňuje více chloupků jedním tahem.

Dvojitý kotouč se 60 pinzetami přináší dvojnásobnou efektivitu, přičemž pinzety odstraňují chloupky v délce již od 0,5 mm. Součástí epilátoru je ochranné víčko, které při epilaci zmírňuje nepříjemné pocity.

Tenké držadlo jde ruku v ruce s elegantním designem a celková voděodolnost výrobku přispívá k jeho praktičnosti v rámci každodenní zkrášlující rutiny. Panasonic ES-EL7B je navíc úžasně variabilní – balení čítá 6 kusů různých epilačních nástavců a další příslušenství. Vyšší produktový model ES-EL9A je dokonce k dispozici v sadě s hlavou pro péči o chodidla.

Epilace nebyla ještě nikdy snadnější!

Panasonic ES-EL7B pořídíte za 2299 Kč, model ES-EL9A za 2999 Kč.

https://www.panasonic.com/cz/