Stále větší počet lidí trápí únava a pocit vyčerpání. Na vině je často uspěchaný způsob života.

Jedním z největších problémů moderní doby je stres

Na jednu stranu žijeme v blahobytu, který naše babičky rozhodně neznaly. Na druhou stranu jsme ale mnohdy zcela odloučeni od přírody a jejího přirozeného rytmu. Značnou část času trávíme v práci, na nákupech nebo voděním dětí do školky, školy a kroužků. V zaměstnání jsou na nás nezřídka kladeny vysoké nároky a o pracovních záležitostech často přemýšlíme i ve chvílích, které by měly být vyhrazeny odpočinku. Na relaxaci či procházky po lese nám mnoho prostoru nezbývá.

Braňte se civilizačním chorobám

Medicína učinila ohromné pokroky a s řadou dříve nebezpečných chorob si dokáže hravě poradit. Na druhou stranu nás ale stále více ohrožují civilizační nemoci, jež s sebou přinesl moderní životní styl. Jejich příčinou je v mnoha případech právě stres. Podíl na nich má i nevhodné stravování. Mnohdy totiž nemáme čas uvařit si kvalitní jídlo z čerstvých surovin. Proto saháme po polotovarech a instantních pokrmech plných konzervantů, aditiv a cukrů. Ani konzumace hamburgerů z fast foodu nám neprospívá.

Jaká rizika nám hrozí, když nenasloucháme svému tělu?

Rakovina, diabetes, oslabená imunita, deprese, únava a vyčerpání jsou nejčastější problémy, trápící moderního člověka. Naštěstí riziko, že postihnou zrovna nás, můžeme díky dostupným doplňkům stravy a vitamínům snížit. A některé z nich zvládneme s jejich pomocí i zcela překonat.

GRAVIOLA PLUS se vypořádá s únavou i vyčerpáním a podpoří imunitu

Trápí-li nás v pravidelných intervalech chřipka či nachlazení a po většinu roku se cítíme ubití a bez energie, pomůže GRAVIOLA PLUS. Obsahuje výtažek z keře graviola, který pomáhá obnovení normální funkce imunitního systému a navíc poskytuje organismu ochranu před oxidačním stresem. Naturvita dodává na trh i další doplňky stravy a vitamíny, jenž pomohou tělu dostat se do rovnováhy.