Pokud jste se na mateřské dovolené rozhodla pustit se do podnikání a obchod se vám rozjel natolik, že potřebujete finančně zastřešit další projekty, zřejmě se bez úvěru neobejdete. Současný finanční trh je rozmanitý a nabízí řešení i pro podnikatelky, které ještě nemají tak bohatou podnikatelskou historii, ale zato mají dobré cash flow. V následujících řádcích vám představíme úvěrový produkt od Ferratum Business.

Jakmile požádáte o podnikatelský úvěr v bance, čeká vás administrativní kolotoč plný papírování a předkládání dokumentů. Jestliže navíc podnikáte třeba teprve rok, nemůžete doložit daňová přiznání za předchozích několik let, pravděpodobně vám v bance jen tak peníze na podnikatelské účely nepůjčí. Ferratum Business je však společnost, která má dveře otevřené i pro takové byznysmenky, protože nepůjčuje na základě kreditního skóre, ale podle cash flow.

Co všechno půjčka od Ferratum Business zahrnuje?

V případě, že vás rychlá půjčka od Ferratum Business zaujala, na nic nečekejte a rovnou si podejte žádost. Půjčit si můžete od 50 tisíc korun do 1,3 milionu korun, a to bez nutnosti zástavy. Splatnost si lze nastavit až na 18 měsíců.

Bohužel, nebankovní trh nemá kvůli někdejším lichvářům dobrou pověst. Česká národní banka však pravidla na nebankovním finančním trhu upravila, a tak si tento sektor pověst napravuje, tudíž se nemusíte bát skrytých poplatků, nepřiměřeně vysokých úrokových sazeb a nelidských podmínek. Ferratum Business se snaží podnikatelům a podnikatelkám pomáhat, nikoliv je ruinovat.

Jak si o půjčku požádat?

Nemusíte nikam chodit, ani si sjednávat osobní schůzku s úvěrovým specialistou. Všechno totiž vyřídíte v pohodlí svého domova či kanceláře skrze internet. Prostřednictvím webové stránky Ferratum Business podáte žádost, na základě které se vám potom ozve pracovník firmy s bližšími informacemi.