Hledáte tip na výlet s dětmi, avšak prozatím jste nenašli nic, co by Vás naprosto uchvátilo? Den v hračkářství Hamleys si užijí Vaše děti i Vy.

Den v hračkářství Hamleys

Hračkářství Hamleys je místem, kde zábava začíná, ale nikdy nekončí. Přesvědčte se sami a kupte si již dnes vstupenku zde www.firmanazazitky.cz/den-v-hamleys. Vstoupíte do světa radosti a zázraků plného zábavných atrakcí. Uvidíte živé předvádění hraček a užijete si spoustu tematických akcí. Děti shlédnout tisíce kvalitních tradičních i nejmodernějších hraček pro všechny věkové kategorie. V Hamleys zkrátka zažijete unikátní zábavu, na kterou budete nejen rádi vzpomínat, ale kterou budete chtít prožít znovu a znovu. Tento víkend se navíc v Hamleys nese ve stylu Avengers. Pouze v Hamleys se můžete setkat s Iron a vyřídit si všechny nevyřízené účty s Thanosem. Moderní hračkářství Hamleys poskytuje také jedinečné místo pro uspořádání narozeninové oslavy Vašich dětí či k oslavení blížícího se Dne dětí. Těšit se můžete též na filmové léto v Hamleys.

Vyzkoušejte adventure golf v Horním Bezděkově

Den v Hamleys však není jediným tipem na rodinný výlet. Spoustu zábavy i sportovního nadšení s rodinou prožijete na adventure golfu. V areálu Adventure golf Horní Bezděkov naleznete dvě typově odlišná hřiště adventure golfu. Zatímco předškoláky a starší děti zaujme adventure golf, menší děti mohou využít nabídky na půjčení malých holí, hraček, srážedel nebo omalovánek. Přijet můžete také s miminkem. Během návštěvy areálu Adventure golf, nezapomeňte zavítat k pomyslné devatenácté jamce nesoucí pojmenování Tyrolská hospůdka. Právě zde ochutnáte poctivou tyrolskou kuchyni založenou na tradičních receptech.