Přestože jsme si již zvykli slavit jako svátek lásky Valentýna, pořád je tím naším svátkem pro zamilované spíše 1. květen. Báseň Karla Hynka Máchy – Máj vytvořila náš vlastní národní svátek lásky. Pojďte se na něj připravit i vnitřně. Doplněk stravy Stimulen není žádné pochybné afrodisiakum, ale kombinace přírodních látek prospívajících našemu sexuálnímu zdraví.

Kvalitní rostlinné výtažky pomohou i našemu sexuálnímu zdraví

Oblast sexuálního zdraví je velice široká. Jiné problémy řeší muži, jiné ženy. Jinou stimulaci potřebujeme v reprodukčním věku, jinou v menopauze. Stimulen je kvalitní doplněk stravy obsahují tři tradiční byliny, které kombinují pozitivní vliv na naše sexuální zdraví během celého našeho dospělého života.  Jde o jam vlnatý (Discorea villosa), damiánu pravou (Turnera diffusa) a palmu sabalovu (Serenoa repens).

Podpořte svoji sexualitu

Palma sabalova je tradiční bylina využívaná k udržení normální funkce reprodukčního systému. Hodí se jako pomocnice v období, kdy chceme, aby byla naše sexualita ověnčena i úspěchem co se týče otěhotnění.

Sexuální zdraví pozitivně ovlivňuje též damiána pravá. Kdo chce udržet kvalitně fungující sexuální vztah, současně se zbavit stresu, zlepšit celkovou duševní pohodu či dokonce zlepšit své kognitivní schopnosti, měl by sáhnout právě po této bylině. Ta je součástí doplňku stravy Stimulen od firmy Naturvita.

Ale náš sexuální život nekončí ani v menopauze. Obvykle se však jako ženy v tomto období života necítíme komfortně a mnohdy kvůli tomu doslova pohřbíme svůj sexuální život. Často později, když se vrátíme do formy, už není na čem stavět. Zbavte se nepříjemných příznaků v menopauze díky jamu vlnatémuI ten je součástí doplňku stravy Stimulen, který koupíte v e-shopu Gigalekarna.cz. Snižuje nepříjemné příznaky spojené s menopauzou, zejména nepokoj a podráždění, návaly tepla a pocení.

TIP: Vsaďte i na zlepšení svého vzhledu. S doplňkem stravy Biosil budou krásnější vaše vlasy, nehty i pokožka.