V ideální kuchyni máme všechno po ruce. V dosahu několika kroků. A i ta poslední nezbytnost v ní má své pevné místo. Z tohoto pohledu by se dalo říci, že návrh ideální kuchyně je v podstatě hoden mistra.

Kuchyňská linka by měla být estetická a funkční. Jinými slovy by měla na pohled dobře vypadat a zároveň by se nám na ní mělo dobře pracovat, tedy připravovat pokrmy. Stejné by měly být veškeré úložné prostory, zásuvky a skříňky. Prostorné, snadno otevíratelné i omývatelné. Vybrat kuchyni, která bude splňovat veškeré tyto požadavky, není zrovna snadné. Ale zase ne nemožné.

Nechte si zpracovat návrh kuchyně zdarma

Při návrhu kuchyně nejvíce práce v podstatě zabere plánování. Spoustu práce si ušetříte, obrátíte-li se na specializované kuchyňské studio. S odborníky na kuchyňský design jednoduše zkonzultujete své potřeby a požadavky, na základě kterých vám vypracují návrh. Ten vám některá kuchyňská studia dokonce připraví zdarma. I nad tímto návrhem ale hodně přemýšlejte, ideálně celá rodina. Vezměte si jej domů a klidně i několik dní se k němu vracejte. Je v něm všechno, bez čehož se ve své budoucí kuchyni neobejdete? Tento krok neuspěchejte. Budete to totiž vy, kdo v kuchyni, jejíž plán držíte v ruce, bude pracovat a žít.

Zaměřeno na styl kuchyně

Styl kuchyně je důležitý především z estetického hlediska. Vaše kuchyně by měla opticky ladit s celkovým vybavením vaší domácnosti. Stylovému interiéru zkrátka lze jednoznačně doporučit i stylovou kuchyni, které se také říká rustikální. Ta je nejen praktická, vyzařuje z ní totiž teplo a pohodlí, ale především je nadčasová. Rustikální kuchyně se vám zkrátka ani po několika letech neokouká.

Kuchyně na míru

Širokou galerii rustikálních kuchyní z kvalitních materiálů a neochuzených o nezbytné zdobné prvky, které k rustikální kuchyni jako takové patří, najdete v portfoliu brněnského renomovaného kuchyňského studia Gabon, které kuchyně pro své zákazníky zásadně vyrábí na míru. Jedině tak je totiž možno využít daných prostor na maximum. Tak neváhejte!