Jak se blíží zima, mnoho rodičů se předem obává toho, čím bude děti po celý podzim a zimu bavit. Ano, je možné jít ven, ale pokud prší, nebo je skutečně zima, je to na pár minut a zpravidla jdeme zase domů. Pomoci vám mohou dětské koberce, které mají mnoho předloh. Jsou pestré, kvalitní, snadno se čistí a hodí se do pokojíků malých i větších ratolestí.

Dopřejete klukům mnoho cest městem i venkovem

Drtivou většinu malých kluků baví hrát si na koberci, který znázorňuje město či vesnici plné cest, cestiček, parkovišť, hasičských stanic, benzinových pump, zastávek… Kupříkladu Vopi City 140 x 200 cm je velikostně ideální na dostatek míst, kde dítě může jet, a zároveň se vejde o většiny pokojíčků.

Jedná se o klasický koberec ze smyčkového materiálu, lemovaný chemlonem s různými motivy. Nejlépe se čistí vlažnou vodou, měkkým kartáčkem s mýdlem nebo pracím práškem. Díky konfigurátoru, který vopi.cz používá, si můžete navrhnout koberec City Life v libovolné barvě, rozměru a tvaru. Je možné vyrobit na zakázku jakýkoli rozměr dle vašeho přání. Cena za m2 včetně řezání a obšití koberce je 356 Kč, cena za m2 včetně řezání, bez obšití je 305 Kč.

Další variantou je např. Vopi farma dětský koberec 140 x 200 cm. Tady najdete cesty kolem zemědělských stavení, luk, polí, statků… Pokud si vaše dítko rádo jezdí s autíčky, traktůrky, motorkami a jinými vozidly, bude nadšené.

Koberce pro holky

Pokud máte dojem, že cesty vaši slečnu nebudou bavit, pak jí zvolte např. koberec s předlohou „Člověče, nezlob se…“. Nechybí k němu ani figurky a hrací kostka. Anebo koberec s předlohou „Skákací panák“, který bude připraven vždy, když si bude chtít vaše dcera zaskákat.

Kompletní nabídku nejen dětských koberců, ale i koberců do ložnice, obýváku, běhounů, autokoberců a dalšího zboží, najdete na Vopi.cz.