Vířivá vana neboli vířivka je oblíbenou a často vyhledávanou součástí nejrůznějších wellness center. Nemusíte však platit drahé vstupné a dělit se o ni s dalšími návštěvníky. Pořídit si totiž můžete svou soukromou porci odpočinku díky vlastní venkovní vířivce. Pro tu nepotřebujete žádný rozlehlý pozemek, plně postačí terasa, a zvolíte-li vhodný model, můžete v ní odpočívat po celý rok – dokonce, i když venku mrzne.

Koupel v bublinkách uleví od stresu i bolestí

Venkovní vířivky jsou zárukou dokonalého odpočinku, ať už pro vás samotné, nebo při setkání s rodinou či přáteli. Kromě samotného dobití energií a odbourávání stresu uleví koupel v bublinkách díky proudům vody z masážních trysek od bolavých svalů a kloubů, pomáhá s prokrvováním kůže, rozproudí lymfatický systém, uleví od bolestí hlavy a posiluje imunitu. To už je dost důvodů pro to pořídit si své soukromé wellness.

Spahouse.cz nabídne modely pro celoroční použití

Nabídka venkovních vířivek je široká, zdaleka ne všechny však splňují požadavky na celoroční využití. Pokud si chcete užívat bublinkové koupele 365 dnů v roce, doporučujeme vám obrátit se na prodejce Spahouse.cz, který je výhradním distributorem vířivek IQue Sweden. Tyto vířivky jsou totiž určeny pro celoroční využití, disponují nízkoenergetickou severskou trojitou termální izolací, a hodí se proto i do náročných podmínek – koupat se v nich můžete, i když je venku zrovna dvacet pod nulou.

Pokud si tedy chcete dopřát relax, kdykoli se vám zamane, jsou venkovní vířivky tou pravou volbou. V showroomech Spahouse.cz, které naleznete v Praze Braníku na Vrbově ulici 32, v Hradci Králové nebo ve Slavkově u Brna si je můžete dokonce prohlédnout a vyzkoušet na vlastní kůži. Pak už bude jasné, že jim neodoláte.