Milujete svou rodinu a chcete pro ni jen to nejlepší? Máte děti, kterým chcete zajistit tu nejlepší péči, kvalitní vzdělání a až dospějí, co nejvíce jim usnadnit začátek samostatného života? Pak byste měla začít přemýšlet, jak uchránit své nejbližší před negativními dopady inflace, která už se v Česku projevuje naplno. Zajisté jste zaregistrovala, že ceny potravin i dalšího zboží v kamenných obchodech i v e-shopech v posledních měsících průběžně rostou. Dodavatelé navíc začali odběratelům zvyšovat ceny. Mnoho rodin i jednotlivců se tak dostává do náročné situace.

Udržet vyrovnaný rodinný rozpočet není v dnešní době snadné. Investiční zlato zajistí, aby se neznehodnotily vaše úspory

Odkládáte pravidelně část příjmů stranou a podařilo se vám naspořit zajímavou částku? Rozhodně nenechávejte peníze zahálet na běžném bankovním účtu. Dokonce ani spořící produkty dnes nenabízejí úroky ve výší, která by dokázala vykompenzovat inflaci. Investování je navíc o poznání rizikovější než dříve, koronavirová krize se podepsala nejen na zdraví lidí, ale poznamenala i mnohé společnosti. Ani koupě akcií zvučného jména tak nemusí znamenat jistotu zhodnocení. Stále tu však je jedna naprosto spolehlivá a v zkušenostmi nesčetněkrát bezpečně prověřená možnost. Tou je investiční zlato. Jeho velkou výhodou je i fakt, že ho bez obtíží a bez pomoci specialisty zvládnou nakoupit i zcela nezkušení investoři.

Investiční zlato si můžete pořídit v kamenné provozovně i z vlastního gauče přes internet. Stačí jen vybrat si spolehlivého prodejce

Pro každého investora je důležitá cena zlata. Ta je u některých tuzemských obchodníků o poznání příznivější než na burze. Hledáte-li zajímavou investici, můžete nakoupit zlaté mince, zajímavé kousky se sběratelskou hodnotou vyrábí například česká mincovna a slovenská mincovna. Žádná česká mincovna investiční zlato ve formě zlatých cihel nevyrábí. Mezi producenty světově uznávaných zlatých cihliček nepatří ani žádná slovenská mincovna.