Pánové nesou velmi těžce, pokud se u nich stane častým jevem, že nemohou dosáhnout erekce, nebo je její síla a doba příliš malá. Není totiž nespokojen jen muž, jehož ego trpí. Nesnáze mohou přijít ve vztahu, který kvalitní sex jednoduše potřebuje. Není však důvod házet flintu do žita. Je mnoho způsobů, jak si mohou pánové zkusit pomoci, aniž by se hned museli vydat k praktickému lékaři, který jej odešle k patřičnému specialistovi.

Zdravý životní styl je základ

V první řade, pokud pociťujete potíže s erekcí, se zamyslete nad tím, zda žijete zdravě. Nestačí jen správná strava bohatá na libové maso, zeleninu, ovoce, luštěniny a podobně, ale také zda nadmíru neholdujete požívání alkoholických nápojů, zda neponocujete často. Také je důležité, aby byl spánek kvalitní a pravidelný. Pokud není nejen muž, ale i žena dostatečně odpočatý, zdravotní potíže se časem začnou projevovat.

Co se týče trávení dnů, rozhodně je vhodné upravit harmonogram tak, aby muž nebyl jen v práci. Stres ať už pracovní, nebo v soukromém životě na pohodě nepřidává. Věnujte se činnostem, při kterých je potřeba být na čerstvém vzduchu, dopřejte si procházky. Dělejte sport, který vás baví. Čas rozdělte spravedlivě mezi práci a volno. Dlouhodobé přepětí erekci rozhodně neposiluje.

Když nepomůže úprava denního harmonogramu

Zjistili jste, že ať děláte, co můžete, erekce není taková, jaká by měla být? Můžete si koupit tabletky na erekci, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Toto mnoho mužů oceňuje, pro nejednoho je totiž nepřekonatelné odhodlat se a navštívit lékaře, kterému by se mohl svěřit.

Na trhu je i nebezpečná Kamagra, té se však vyhněte. Prodej tohoto léku je u nás zakázaný, přesto můžete najít padělky, které jsou k dostání. Byla původně vyvinuta na léčbu jiné nemoci, ale bylo pozorováno, že při užívání ovlivňuje i sílu erekce.

Promluvte si otevřeně s vaší partnerkou o erekci. Pohoda doma a srozuměná, chápající partnerka, jsou základ úspěchu. Nezoufejte, pokud se úspěch nedostaví ihned, vše chce svůj čas. Zdravým životním stylem a příp. užíváním správných tabletek na erekci se časem jistě vše srovná ku spokojenosti všech.