Mnohé potraviny, které si můžeme koupit, jsou lepší a kvalitnější ze zdrojů, které jsou vypěstovány nebo vyrobeny v zahraničí. Kupříkladu potraviny v podobě konzervovaného exotického ovoce, ovocných šťáv, nektarů a podobně. Kupříkladu taková 100 % citronová šťáva je ve výtečné kvalitě produkována z citronů ze Španělska. Dováží ji k nám společnost BMC Brno, která působí více než 30 let a ví přesně, co našinci očekávají a potřebují.

100 % Solimón citronová šťáva

Na webové stránce katalog.bmcbrno.cz si můžete prohlédnout katalog všech produktů, které na náš trh společnost BMC Brno přiváží. Dokonce už pod svou značkou BASSTA vyrábí vlastní kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Co se týče 100 % Solimón citronové šťávy, kompletní informace o ní najdete na https://katalog.bmcbrno.cz/citronova-stava-1-l.html. Dozvíte se, že je 1 l této šťávy vyrobeny z 3,6 kg čerstvých citronů. Právě proto je stejně jako originální citron vhodná k použití každý den. S její pomocí připravíte výtečné limonády, koktejly, také míchané nápoje nebo sladkosti. Je výborná i na polevy, dochucení omáček, polévek, na maso, jednoduše všude, kde používáte citrony a citronovou šťávu z klasického citronu. Dodá svěží chuť, přitom je balena prakticky a snadněji, než když si máte připravit šťávu z citronu.

Koupit si můžete nejen balení 100 % citronové šťávy po 1 l, ale také láhve o objemu 0,5 l nebo 3 l.

Bohatá nabídka kvalitních potravin

Díky BMC Brno si můžete koupit i kvalitní a prakticky balené konzervované ovoce, sterilovanou zeleninu, sladkosti, rybí konzervy, mandle, španělské olivy, vinné octy, maso, nealkoholické i alkoholické nápoje, delikatesy a mnohé jiné. Dokonce je v nabídce i jednoporcový program, který využívají restaurace, wellness centra, pizzerie i mnohá jiná zařízení.

Ochutnejte 100 % citronovou šťávu v balení 1 l a uvidíte, že se vám bude líbit.