Chtěli byste se věnovat potisku nejrůznějšího textilu, jako jsou čepice, trička, mikiny? Nebo investujete do potisku reklamních předmětů značné množství peněz z firemní kasy, a proto jste se rozhodli, že zvážíte nakup vybavení, které tuto činnost zvládne zhotovit? Možná potřebujete ročně nespočet potištěných hrnků, ať už s reklamním logem, textem, obrázky…

Ať vás vede cokoli, termolis je skvělou investicí. Díky propracované konstrukci, skvělým možnostem, co se týče nastavení teploty a stabilnímu tlaku lisu je tisk odolný a trvanlivý. Tisknout můžete na ploché povrchy, ale i těžko dostupná místa. Hrubší nebo členitější povrch pro ně nejsou překážkou. A potisknout si můžete klidně i již zmiňované hrníčky.

Vyberte si z mnoha termolisů dle svých potřeb

Na internetových stránkách termollisy.cz si můžete vybrat a koupit lisy na textil, hrníčky a další. Zvolit můžete termotranseferový lis, sublimační, automatický termotransferový lis, tepelný 3D lis Vacuum, plně elektrický transférový lis. Rozhodnout se můžete mezi více variantami lisů stejného typu, což vám dovolí koupit lis plně dle vašich požadavků.

Kupříkladu tepelný 3D lis Vacuum můžete nyní pořídit se slevou 20 %. Hravě s ním potisknete hrníčky, pouzdra na tablety, kryty mobilních telefonů, kamenné desky, talíře, přívěšky atd. V zařízení vzniká díky výkonnému odsávači podtlak, odvádí vzduch ze zařízení. Tím dochází ke vzniku vakua, které přitiskne přes teplotě odolný silikon věc určenou k potisku k podložce. Topné desky nahoře a dolů lze ovládat samostatně, hřát mohou současně, nebo jednotlivě. Lis umí v jednom čase potisknout předměty různých tvarů. Kromě uvedených předmětů potiskne i puzzle, skleněné rámečky, hodiny, dlaždice a další mnohé předměty nestandardních tvarů.

Rozhodnete-li se využít termolis na potisk a investovat do něj, budete zajisté spokojeni jak s jeho prací, tak s možnostmi, které přináší. Pokud si nejste jisti, pro který z produktů se rozhodnout, na stránkách termolisy.cz vám rádi a ochotně poradí.