Milovníci i odpůrci mytí oken zbystřete, máme pro vás tip, jak si nejen vánoční mytí oken můžete opravdu usnadnit. Aby všude nebylo nakapáno, netrápily vás kocouři ani bolavá záda, ramena a ruce, ukážeme vám, jak čistit okna opravdu hladce.

Vánoce, Vánoce přicházejí, spoustu úklidu s sebou přinášejí! A také mytí oken po čtvrt roce, nebojte, moderní pomocník je po ruce. Aby vás nebolela záda zítra ani na Vánoce.  Úklid oken může být snazší, než se zprvu zdá, ale uvidíte, že budete příjemně překvapeni, jak se lehce čištění půjde. Důležité je, aby práce šla opravdu pěkně od ruky.

S vysavačem na okna Kärcher WV 6 PLUS umyjete okna třikrát rychleji než tradičním způsobem. Rozmývák nahradí kbelík s vodou i hadr a chytře vymyšlená stěrka nejen odsaje nečistoty, ale okenní tabule rovnou i vyleští. Žádné šmouhy, žádné kapky. Baterie vydrží celých 100 minut, což je doba, která vám bohatě postačí na umytí oken v celém domě. Na displeji ostatně rovnou vidíte, kolik času ještě zbývá. Stěrka je oproti předchozímu modelu vylepšená a zvládne teď ještě lépe rohy a spodní okraje čištěných ploch. Kromě rychlého a dokonalého umytí oken vám vysavač pomůže i s vyčištěním obkladů v kuchyni a koupelně, otisky prstů na zrcadlech a zaschlých kapek na sprchovém koutu.

Více informací naleznete na www.karcher.cz.