Pokud chcete koupit dětský koberec, který bude vašim ratolestem sloužit po mnoho let a zůstane hezký, i když se bude dítko hrát skutečně hojně, určitě se podívejte na webové stránky https://www.vopi.cz/detske-koberce/. Výrobce Vopi vyrábí dětské koberce rád, baví jej mít v nabídce nejrůznější motivy, materiály a barvy. Vyberete si pro děti maličké, větší i dospívající.

Máte doma kluka? Pořiďte mu koberec s cestami

Kloučci různého věku si rádi a často hrají s autíčky. Pokud má váš syn doma menší kovová autíčka ve stylu „angličáků“, pak je dětský koberec kusový farma doslova pohltí a nadchne. Volit můžete z deseti různých velikostí, jistě tak vyberete přesně takový, jaký si přejete. Jedná se o klasický smyčkový materiál, lemovaný chemlonem s různými motivy. Je krásným doplňkem každého pokojíčku dětí.

Dokonce můžete navrhnout svůj koberec Farma II. přes konfigurátor Vopi. Koberec tak bude v libovolné barvě, rozměru a tvaru. Cena za m2 včetně řezání a obšití koberce je 364 Kč.

Dětský koberec panák

Ráda si vaše dcera na dvoře nebo chodníku nakreslí panáka a skáče? Pak jí dopřejte radost z něj doma. Na Vopi.cz je k dostání dětský koberec panák, který jim toto dovádění denně umožní. Koberec má spodní latexovou protiskluzovou vrstvu, díky které drží i na hladkém povrchu. Lícová strana hracího koberce je textilní s pestrým potiskem barev.

Koberce pro maličké děti

K bohaté nabídce dětských kusových koberců patří i modely v různých tvarech. Co třeba koberec, který vypadá jako kytička? Nebo ve tvaru fotbalového míče? Nechybí ani modely s pohádkovými postavičkami, s hrdiny z Disney příběhů, zvířátky, auty…

Podívejte se na kompletní nabídku a vyberte si kvalitní a cenově dostupné koberce do každé místnosti v domě. Na Vopi.cz najdete jistě to, co hledáte.