Potřebujete prodat či koupit nemovitost a hledáte nové stránky, kam chodí hodně lidí? Nebo snad pátráte po odborné pomoci, ale nechcete se obracet na realitní kanceláře? Oba tyto problémy chytře řeší nový realitní portál CINCINK. Cílem bylo vytvořit místo, kde prodej nebo koupi bytu či domu zvládne naprosto každý. Jak se to povedlo, můžete posoudit na základě dalších informací uvedených v článku.

Co všechno najdete na férovém realitním portálu CINCINK

V první řadě nabízí férový realitní portál místo pro inzerci. Vložení inzerce zdarma je dostupné pro jednotlivce i realitní kanceláře. Díky tomu je nabídka dostatečně pestrá pro oslovení velkého množství zájemců. Portál se každým dnem rozvíjí a přibývají noví přispěvatelé. Pokud jste v roli případného zájemce, na nic nečekejte a nastavte si hlídání nových nabídek podle konkrétních parametrů.

Výčet inzerce ale není nic nového, co by jinde nebylo. Tím hlavním, čím se realitní portál CINCINK odlišuje je nabídka komplexních služeb, které vám pomohou s prodejem i koupí nemovitosti. Sami se rozhodnete, jakou službu využijete. Právě nabídka těchto služeb je výraznou předností celého portálu. Dalším příjemným bonusem jsou informační stránky, kde se dozvíte odpovědi na některé zásadní problémy provázející prodej nebo koupi nemovitosti. Na základě získaných znalostí budete schopni lépe odhadnout aktuální situaci a jít svému štěstí naproti bez ohledu jestli hledáte nový domov nebo snad investiční příležitost.

Prodej nemovitosti hravě zvládnete i bez spolupráce s realitní kanceláří

Potřebujete prodat nemovitost a nevíte, jak na to? Nemusíte se nutně svěřovat do péče realitní kanceláři, která si následně řekne poměrně vysokou provizi. Všechno okolo prodeje bytu totiž pohodlně zařídíte na jednom místě. Realitní portál CINCINK nabízí možnost objednání právních služeb, odhadu ceny nemovitosti i komplexní pomoc při tvorbě lákavého prodejního inzerátu.

Ať se při koupi bytu či domu nemáte čeho bát

Stránka byla vytvořena i za účelem výrazné a platné pomoci pro všechny kupující. Během celého procesu koupě bytu na vás totiž číhá celá řada problémů a případných zádrhelů. Rozhodně se vyplatí objednat si odborníka na inspekci technického stavu nemovitosti. To se hodí vždy, když chcete kupovat starší nemovitost, protože lépe určíte náklady na opravu. Dalším úskalím je také smlouva. Pokud sami nemáte právní vzdělání, objednejte si advokáta, který vše důkladně prověří. Získáte tím jistotu, že nepodepisujete nic špatného. A aby byly služby pro kupující kompletní, nesmí chybět ani hypoteční kalkulačka online či bankovní úschova peněz od Komerční banky, která je navíc důležitým partnerem celého realitního portálu.