V jedné písni se zpívá, že kdo má židli, ten bydlí, což nemusí být vždy pravdou. Vlastnictví židle ještě nic nevypovídá o tom, že má člověk zároveň kde složit hlavu. Přitom snem snad všech lidí je mít hezké bydlení. Někomu stačí pouze prostorný byt, jiný se dívá raději po rodinném domě v příjemné lokalitě a se zázemím, na které je jako městský člověk zvyklý. I Praha nabízí pohodové bydlení v domech a bytech, stačí se jen podívat na developerské projekty, na kterých se aktuálně pracuje.

Proč si vybrat byt v Praze?

Hlavní město je atraktivní lokalitou k bydlení pro toho, kdo má rád ruch velkoměsta a potřebuje ke svému životu blízkost občanské vybavenosti, dopravní dostupnosti i kulturního a sportovního vyžití. Praha nabízí toto všechno najednou, a to hned v několika podobách:

· galerie,

· kina,

· divadla,

· restaurace,

· sportovní hřiště,

· haly.

Bohatá nabídka možnosti zábavy i pracovního uplatnění uspokojí i náročného obyvatele hlavního města.

Byty na Vackově pro rodiny s dětmi a samostatně žijící osoby

K atraktivním lokalitám určeným k bydlení patří odjakživa horní Žižkov, jenž nabízí nové byty. Praha je v této části klidnou oblastí. Podél ulice Malešická zde vzniká celkem pět objektů v rámci developerských projektů Praha s celkovým počtem 342 bytů a ateliérů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Bydlení zde najde jak samostatně žijící jedinec, tak mladá rodina s dětmi. Byty na Vackově nabízejí minimalistický a elegantní prostor, který je vzdušný s přístupem přirozeného světla.

Dostupná občanská vybavenost

Novostavby Praha disponují moderní architekturou, která dokáže uspokojit i nejnáročnějšího obyvatele. Součástí bydlení je však také okolí domů, a to nejen to nejbližší. V dosahu bytů na Vackově je řada atraktivních míst v přírodě, kde lze aktivně trávit volný čas sportem nebo s rodinou – Vítkov, sady Na Krejcárku, Parukářka. Nechybějí ani obchody, kino a restaurace.

Chcete-li bydlet ve velkoměstě v příjemném prostředí městského bytu, pak by vaší pozornosti neměly ujít novostavby Praha.