Připravit se na příchod miminka i rodinný život jako takový je velice důležité. Pokud jste prvorodičkou, zřejmě máte v hlavě spoustu nezodpovězených otázek. Právě pro takové otázky jsou připraveny předporodní kurzy, na nichž naleznete odpovědi. Co všechno vám takový kurz dokáže nabídnout? Co se naučíte?

Jestliže nemáte možnost nikam chodit, například z časových důvodů, nadchne vás online předporodní kurz. Dostanete šestnáct tematických videí a ještě jedno video navíc, které vás zase naučí první pomoc.

Prvního porodu se nemusíte bát

Čekáte první miminko? Bojíte se porodu? Důležité je naladit se na správnou vlnu, potom se porod promění v nejkrásnější zážitek ve vašem životě. Zrodí se nový život. Jakmile se podíváte na své miminko poprvé, veškerou bolest spojenou s porodem najednou zapomenete.

Bohužel, spousta prvorodiček má dlouhý a komplikovaný porod kvůli tomu, že nejsou uvolněné a bojí se. Předporodní kurz vás však na tento důležitý okamžik připraví. Nabízí se vám videa od Ivany Königsmarkové.

Kurz je rozdělený do třech bloků

Zůstaňte v klidu. I během těhotenství dělejte věci, z nichž se těšíte. Videa vás provedou nejen celými devíti měsíci, ale také vás informují o tom, jaká vyšetření vás čekají, jaké porodnice mají dobrou pověst a podobně. První blok je tedy zaměřen výhradně na těhotenství. V druhém bloku už se témata dotýkají porodu. Jaká máte práva? Může být muž u porodu? Jak porod probíhá? Jak zvládnout bolest? Co takový porod doma? V kurzu nechybí ani popsané komplikace při porodu. A třetí část vám pomůže s náročným obdobím, tedy se šestinedělím.

Jestliže si zakoupíte online předporodní kurz, získáte zajímavou slevu na těhotenskou jógu, která je také online. Dostanete čtyři videa s různými lekcemi pro každý trimestr. Naučte se relaxovat a meditovat.