Pro většinu z nás znamená rodina vše. Kde bychom byli v životě bez našich rodičů? Všichni se spoléháme na podporu rodiny v horších časech a vaši rodiče pro vás pravděpodobně znamenají všechno. Dáváte jim to však dostatečně najevo? Ukažte jim, jak moc vám na nich záleží, skvělým dárkem ke Dnům matek a otců, k Vánocům, k narozeninám či jiným životním jubileím. Nic neřekne lépe, jak moc si vážíte svých rodičů, než krásný obraz na kvalitním plátně, vytvořený z fotografie.

Proč jsou foto obrazy stále oblíbenějším dárkem?

Přenos fotografie na plátno je skvělý způsob, jak povýšit fotografii na skutečné umělecké dílo. Díky matné textuře látky se výsledný obraz neleskne a můžete jej pozorovat ze všech úhlů, což u normální zarámované fotografie není možné. Oproti běžným fotkám na papíře používá technologie, pomocí které se tiskne fotka na plátno, mnohem více barevných inkoustů, takže je výsledný foto obraz mnohem hezčí. Přestože vypadá fotografie na plátně jako olejomalba některého ze starých mistrů, prasátko kvůli ní rozbíjet nemusíte. Dá se totiž pořídit za cenu okolo několika set korun, v závislosti na rozměrech obrazu.

Jak vybrat vhodnou fotografii

Prohledejte hard disky, cloudy a shromážděte své nejlepší rodinné fotografie, kde vaše matka nebo otec hrají ústřední roli. Vyberte několik nejlepších, z nichž nakonec vyberete jednu vítěznou, kterou poté necháte vytisknout na plátno pomocí speciální tiskárny a napnout do dřevěného rámu v některé ze specializovaných firem, jako je například Printscreen.cz.

Fotografie, která vašim rodičům připomene jejich nejšťastnější okamžiky, vytištěná na velkém plátně ve formě foto obrazu je skvělým, originálním a velice osobním dárkem, který hravě překoná cokoli, co byste mohli koupit v běžném obchodě.