PR - plavání kojencůRádi byste zpestřili čas věnovaný Vašemu děťátku a umožnili mu už jako kojenci blízký vztah k plavání? Přihlaste jej do plavání kojenců Praha. Centrum trvalého zdraví Cordeus nabízí rodičům a jejich dětem ve věku od šesti měsíců do tří let pravidelné lekce plavání pro kojence. Kurzy vedou akreditované lektorky. Plavání takto starých miminek probíhá formou hry. Děti se pomocí her, říkanek, písniček naučí pohybovat se bez ostychu a strachu ve vodě. Děti si tak pomocí takto zábavných metod a mazlení vzpomenou na čas, kdy byly u svých maminek v bříšku a kdy plavaly v plodové vodě.Plavání kojenců přináší radost nejen dětem, ale také jejich rodičům.

Děti získají během plavání pocit jistoty, že se mohou spolehnout na své rodiče. Děti se během kurzů učí postupně základním plaveckým dovednostem, osvojí si splývání na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat a s úsměvem se potápět i orientovat pod vodou. Plavání přispívá k přirozenému vývoji dítětem. Více informací o nabízených kurzech si můžete přečíst na této webové adresewww.cordeus.cz/sluzby/denni-lazne/plavani-s-detmi-2/kurzy-plavani-miminek/.

Plavání kojenců se může stát skvělou relaxační rodinnou aktivitou, do které je možné zapojit oba dva rodiče. Maminky tak po domluvě s tatínky získají možnost věnovat se také chvíli sami sobě a dopřát si tak ájurvédskou masáž. Ta je skvělou regenerací pro maminky po porodu i prevencí proti depresím a syndromu vyhoření. Ájurdvéská masáž pomáhá zvyšovat cirkulaci krve v těle a zároveň regulovat krevní oběh. V neposlední řadě posiluje imunitu. Ájurdvéská masáž Vám pomůže nejen proti zdravotním potížím, ale také je skvělým pomocníkem při odreagování.

Obrázek: cordeus.cz