Abychom si doma užívali pohodlí příjemného prostředí, vpouštěli jsme si domů příval čerstvého vzduchu okny a mnohdy i dveřmi. S přicházející zimou ovšem tuto možnost využíváme čím dál méně. Nejen kvůli chladu, který se postupně do našich domovů vkrádá, ale i kvůli kouři, který se nese vzduchem o to častěji, když se teploty výrazně snižují. Otevření oken proto není vždy tím správným řešením pro získání příjemného prostředí.

Ale sem tam je to potřeba. Například i kvůli prachu, který se hromadí na skříních, v zákoutích a škvírkách. Stačí, aby se trochu rozvířil vzduch a hned máme plné nosy, kašleme a smrkáme. Naštěstí můžeme předejít oběma nepříjemnostem celkem hladce.

Velice příjemným řešením, které navíc využijete celoročně, je například praktická čistička vzduchu.

Zdravé ovzduší doma po celou zimu i celý rok

Čistička vzduchu Kärcher AF 20 by mohla být přímo unikátním řešením. Jedná se o menší a lehčí zařízení, které se postará o dokonalé čištění vzduchu v místnostech do 20 m2. Snadno si ji přeneseme do pracovny při Home office, kde bude dělat věrnou, ale hlavně tichou společnost. A večer ji přeneseme dětem do pokojíku, aby se jim dobře spalo. Čistička vzduchu AF 20 čistí vnitřní vzduch od alergenů, škodlivin a patogenů pomocí svého vícevrstvého filtračního systému a náplně z aktivního uhlí. Zařízení vám na displeji ukáže kvalitu ovzduší pomocí barevného kódu, a jeho případné znečištění. Upozorní i na potřebu výměny filtru.

Nebojte můžete čističku nechat „o samotě“ i s dětmi. Je ultra tichá a nabízí i noční režim, takže neruší od spánku ani práce. Dětská pojistka, časovač a automatický režim pro přizpůsobení se ovzduší jsou samozřejmostí. Účinnost filtru s 99, 95 % a vysoce kvalitní laser pro zmapování ovzduší spolu s kvalitním zpracováním vám přináší perfektního a bezpečného společníka na celý den i noc.

Chcete vědět mnohem více? Mrkněte na www.karcher.cz.