Na Slovensku byste našli spoustu zajímavých míst a věcí stojících za vidění. Ne všechny mají světový věhlas. AquaCity Poprad jej však má. Toto největší wellness na Slovensku navštěvují lidé z různých koutů Evropy i světa. Je totiž velmi specifické.

AquaCity Poprad je výjimečné už rozsahem poskytovaných služeb. Největší přidanou hodnotu má ovšem ekologické provedení. Aquapark využívá geotermální energii a energii ze slunce, navíc produkuje téměř nulové emise. Podobné zařízení takového rozsahu byste v Evropě, potažmo na světě, hledali jen těžko.

Nápad z hlavy Jana Telenského

Za celým aquaparkem stojí Dr. Jan Telenský, podnikatel, filantrop. Politická situace ho v minulém století donutila emigrovat do Velké Británie, na svoji drahou vlast, Československo, ovšem nikdy nezapomněl. Část jeho podnikatelských aktivit se stále odehrává právě v Česku a na Slovensku. Tou nejznámější je AquaCity Poprad.

Užijte si všechno, co AquaCity Poprad nabízí

AquaCity Poprad není jen obyčejný aquapark. Nabízí rovněž wellness pobyty, ubytování, výtečné jídlo, fitness aktivity, beauty terapie a mnoho dalšího. Zažijete zde nespočet skvělých věcí, které jen tak někde nemají. Jako příklady jmenujme:

Laser show: Multimediální show v bazénech Blue Sapphire se koná denně v 19:30.

Chromoterapie: Vyzkoušejte, jaký efekt mají barvy a světla na duševní harmonizaci těla.

Aquazorbing: Chtěli byste si vyzkoušet chodit po vodě v obrovské kouli?

K tomu všemu je nutno podotknout, že město Poprad se nachází pod úpatím Vysokých Tater. Dokonce to odsud není daleko na nejvyšší horu Slovenska, Gerlachovský štít. Určitě tedy návštěvu aquaparku spojte i s horskou turistikou. Slovensko je nádherná země a taková dovolená kombinující odpočinek v aquaparku s procházkami po horách bude pro mnoho lidí i lepší než válení se u moře.