Kdo z nás by nechtěl vypadat neodolatelně, vždy svěže, s jiskrou v oku, aniž by musel péči o pleť věnovat nadmíru péče? Pokud jste se rozhodli, že je čas na změnu vaší kosmetiky, anebo ji chcete detoxikovat, aby byla plná života, vyzkoušejte řadu DETOX od NAOBAY. Najdete v ní vše, co k péči o pleť potřebujete, a to vše za přijatelnou cenu, navíc s ohledem na přírodu.

Přírodní kosmetika je šetrná a účinná

Všude čteme, jak je potřeba chovat se ekologicky nejen k sobě, ale i k přírodě. Přírodní kosmetika od společnosti NAOBAY se tím řídí. K nejprodávanějším druhům produktů patří bezesporu čistící pěna DETOX. S její pomocí šetrně ale účinně odstraníte veškeré nečistoty z pleti, které se na ni uchytí za celý den, včetně make-upu. Navíc jí vrátí nutnou rovnováhu, kterou potřebuje, aby byla zdravá a zářivá. Pěna krásně voní a je bohatá, vzdušná a krémová. Pro zvýšení krevního oběhu v pleti obsahuje zázvorový extrakt, zároveň pleť chrání před volnými radikály. Obsažen je i extrakt z citrónu pro zabránění nežádoucího lesku, vyčištění pórů a bránění vzniku nevzhledných černých teček. Díky obsahu zeleného čaje pěna pleť zklidní, hydratuje a chrání před předčasným stárnutím.

To, že je přírodní dokazuje její složení – 99,01 % složek je přírodního původu, 9,26 % složek pak pochází z ekologického zemědělství. Obsah 150 ml vám zajistí dostatečný počet mytí, abyste poznali výsledek. Pěna je bohatá, stačí trocha a pleť důkladně očistíte. Je ideální do sprchy.

Péče o vlasy i dekorativní kosmetika

Společnost NAOBAY vám přináší nejen produkty určené k péči o pleť, ale také dekorativní kosmetiku, přípravky pro péči o vlasy, ale také kosmetiku určenou pro naše nejmenší. Stále mluvíme o bio kosmetice, která je vysoce šetrná k našemu zdraví.

Vyzkoušejte i vy produkty z dílny NAOBAY a poznejte, jak krásně může vaše pleť vypadat. Budete rozjasnění, svěží a přitažliví. Určitě ji nebudete chtít vyměnit za žádnou jinou.