Chcete dát partnerovi dárek k narozeninám, k blížícímu se 1. máji, nebo třeba ke dni otců, který nás čeká v červnu? Anebo jej možná chcete potěšit a překvapit jen tak, protože jej máte rády… Ať je to jakkoli, máme pro vás pár tipů na netradiční, ale velmi hezké a užitečné dárky, kterými můžete potěšit nejen partnery, ale i syny, bratry, kamarády…

Vtipně a ne draze

Dárky nemusí být vůbec drahé, a přitom mohou absolutně potěšit, překvapit. Důkazem jsou třeba vtipné ponožky od Bastarda. Možná už jste si všimli, že ponožky procházejí boomem a ty tam jsou doby, kdy pánové měli nosit černé, šedé, jednoduché, nevýrazné ponožky. Dnes jsou trendy barevné, puntíkaté, pruhované, s obrázky, s nápisy, se zajímavým lemem, humorným nápisem na nártu nebo části chodidla…

Ponožky mohou napovědět, že váš milý je milovníkem sýru, kávy, že je zamilovaný, nebo že je v něm nejen anděl, ale i ďábel.

Dalším dárkem, který vás nezruinuje, a přitom udělá radost i dobrou službu je sportovní gymsack na záda. Jde o malý praktický batůžek, do kterého váš partner, nebo syn vloží vše potřebné pro procházku lesem, přezutí do tělocvičny, svačinu a pití na volné odpoledne s přáteli, nebo peněženku, telefon, tablet a další potřebné každodenní předměty.

Batohy mají vtipný potisk, můžete jimi říct, že je váš drahý milovníkem hudby, kávy, vtipně sdělit, že je heterosexuál, zeptat se, co druhého tak vytočilo… U všeho nechybí důvtipný obrázek, dvojsmysl… Barva písma je hezky laděná k barvě látky vaku. Zpracování je kvalitní, i při denním nošení batůžek poslouží po pár hezkých let.

I sobě můžete udělat radost, jsou zde i tašky s větším uchem a opět vtipným potiskem. Budete mít po ruce tašku na každý nákup, budete šetřit životní prostředí, a přitom budete vtipní.

Prohlédněte si kompletní nabídku zboží se srandovním potiskem na stránkách bastard.cz. Najdete zde to pravé „ořechové“ pro náctileté, děti, ale také dospělé v jakékoli věku.