Máte doma děti menší, či větší, a přemýšlíte, čím je letos potěšíte, zároveň překvapíte, a jaké nové hračky na hraní venku jim pořídíte? Nabídka je bohatá, na své si přijdou kluci i holčičky. A rodiče budou moct dovádět s nimi, anebo si užijí chvíle volna a zábavy jejich sledováním. Víte, které to jsou a které by vám doma neměly chybět?

Když je venku vedro

Znáte to, ten pocit, kdy i ve stínu je vám nepříjemně, uvažujete, zda zajít na koupaliště, ale i představa cesty tam vás odrazuje? V tom případě je vedro i vašim dětem. Skvělým řešením jsou dětské bazény Bestway. Jde o dostatečně prostorné modely, které pojmou i pět a více dovádějících dětí. Vybírat můžete obdélníkové a kruhové typy, záleží jen na vašich preferencích. Jejich součástí je konstrukce, nehrozí tak propíchnutí nafukovacího obvodového kruhu, který možná znáte z jiných druhů bazénů. Nezničí vám jej domácí mazlíček, ať už máte kočku či psa, ani děti při hraní nebudou hrozbou, že bazén poničí. Investice se vám během jedné sezóny vrátí, když si spočítáte, kolik utratí běžná rodina za vstupné na koupaliště či na krytý bazén.

Bazén je stabilní a pevný. Bude vám sloužit po mnoho let, dokud jej nebudete chtít vyměnit za větší, případně zapuštěný do země. Co se týče jeho složení, za pár hodin vám bude stát na zahradě. Stačí jej objednat a za pár dnů se můžete směle koupat.

Nejen kluci milují jízdu v autě

Dalším typem na skvělou hračku jsou elektrická autíčka pro děti. Pokud jste je měli možnost vyzkoušet u známých, nebo na školkové či školní akci, víte, že je ratolesti zbožňují. Dokud jsou děti malé, mohou auto ovládat rodiče dálkovým ovládáním, jakmile to zvládají sami, volat a jízdu můžete nechat na nich. Samozřejmostí je množství alternativ, sportovní, offroudy, klasické silniční… I v barvách si vyberete, ať už chcete potěšit dceru či syna.

Auta mají zajímavé a hezké doplňky, dá se v nich přehrávat hudba nebo pohádky, umí zajímavé činnosti, jako třeba simulovat houpání atd. Autíčka mají kola z tvrdé pěny, nehrozí propíchnutí a zároveň nedochází k drncání na nerovnostech či trávě. Nosnost je cca 30 kg, doba provozu 1 – 2 hodiny a nabíjení baterie trvá cca 8 hodin.

Koupit můžete nejen auta, ale i motorky, traktůrek a další elektrické „přibližovadla“, které děti baví.

Nečekejte, až bude léto v plném proudu. Připravte se již na teplé jarní dny a zpříjemněte dětem zábavu venku díky důmyslným hračkám, které pobaví i vás. Budete zajisté spokojeni.