Bavilo vás v dětství navštěvovat papírnictví? Pak vás jistě tato záliba v dospělosti neopustila a papírenské potřeby milujete dodnes. Tento sortiment se přesunul jako mnoho dalších do internetového světa, proto si můžete nerušeně své záliby užívat z pohodlí vašeho domova.

Nabídka je nepřeberná

V internetovém papírnictví je zboží přehledně seřazeno do kategorií, v nichž se budete snadno orientovat. Jsou jimi dárkový sortiment, blahopřání a obálky, stuhy, rozety, organzy a další textilie, ubrousky a ubrusy, doplňky na párty a karneval, jednorázové nádobí, dekorace, kreativní materiál, školní a kancelářské potřeby atd. Nechybí zde ani sezónní zboží, v němž naleznete produkty, jež využijete na svatbě, o Velikonocích, Vánocích či Halloweenu. Rozhodně byste neměli přehlédnout sekce s výprodejovým a akčním zbožím, v nichž se nachází zboží za zlomek původní ceny.

Pro oslavence

Chystáte se na narozeninovou oslavu? Určitě nezapomeňte zakoupit originální přání k narozeninám včetně dárkové obálky. Na výběr máte přání s předtištěným blahopřáním, či si zformulujete text vlastní. Mezi nejoblíbenější patří přání s květinovým motivem, jenž je dozdoben glitry.

Ať vás karneval nezaskočí

Jste-li rodiči, každý rok vymýšlíte masky na karneval, který je ve školách a mateřských školkách tolik oblíbený. Usnadněte si práci a pořiďte svým dětem masku už hotovou. Na dětských akcích mají největší úspěch masky se zvířecím motivem. V papírenském sortimentu se nacházejí fleecové masky v podobě kočky, tygra, sovy, berušky a dalších druhů zvířat.

Bleskové doručení

V internetovém papírnictví je 98 % zboží skladem, proto vám bude doručeno obratem. Přepravní společnost doručí balíček nejpozději do 48 hodin. V případě, že objednávka přesáhne částku 2500 Kč, máte dopravu zdarma. Pokud se zaregistrujete, získáváte automaticky 2% slevu.