Hledáte víno ke slavnostní příležitosti? Nechejte se okouzlit španělským vínem Old Porter. Toto víno se skvěle hodí na každou oslavu a dokonce jej můžete zcela bez ostychu věnovat také jako dárek.

oldporterCo dělat, když zapomenete koupit víno k přípitku?

Jistě to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti. Třebaže si předem před každým větším nákupem napíšete seznam toho, co přesně budete potřebovat k přípravě pokrmů a bez čeho se Vaše oslava rozhodně neobejde, občas na něco zapomenete. Jako velký průšvih se může jevit, když zjistíte, že jste neobstarala dostatek nápojů nebo dokonce pití k přípitku. Takovýmto nepříjemnostem se můžete hravě vyhnout, jestliže si zavčas nakoupíte v dostatečném předstihu. K velmi oblíbeným alkoholovým nápojům určeným k neobyčejným příležitostem patří španělské víno Old Porter. Díky němu sklidíte velký úspěch nejen u oslavence, ale také u hostů.

Tajemství vína Old Porter

Španělské víno Old Porter pochází z vinařské oblasti Montilla – Moriles a bylo vyrobeno věhlasnými španělskými vinaři z odrůdy Pedro Ximénez. Právě z této odrůdy vznikají jedinečná sladká i suchá vína, která jsou vysoce hodnocena po celém světě. V České republice je možné toto španělské víno koupit v prodejně společnosti BMC Brno. V nabídkovém katalogu www.oldporter.cz najdete hned tři druhy vína Old Porter. Na své si tak přijdou, jak milovníci červeného vína, tak toho bílého. Za naprostý skvost mezi sladkými víny lze pak považovat víno Old Porter pink se třinácti procenty alkoholu. U růžového vína Old Porter Vás přímo očaruje růžová zářivá barva s jasnými odlesky a doslova si zamiluje jeho vůni připomínající vůni nezralých malin a brusinek. Lahodnost vína ucítíte ještě dlouho po ochutnání na patře. Obrovskou výhodou tohoto vína je, že se doporučuje podávat jako aperitiv i jako digestiv. Doplníte-li jej kostkami ledu, stane se příjemným osvěžením také v parných letních dnech.