Hledáte místo pro narozeninovou oslavu a rádi byste tentokrát zvolit jiné prostředí než obvykle? Narozeniny, výročí nebo nějakou jinou výjimečnou příležitost můžete oslavit nejen v netradičním prostředí, ale také ve stylu zahraniční kuchyně. Firma na zážitky Vám velmi ráda poskytne cenné rady, jak si užít rodinné chvíle a přitom se nechat hýčkat gurmánskými zážitky.

zazitkyJaké si nenechat ujít gurmánské zážitky?

Gurmánské zážitky si zamilujete, ať už máte rádi českou nebo světovou kuchyni. Poukázku na gurmánské zážitky můžete darovat také jako dárek. Bohatou škálu nejrůznějších gurmánských zážitků objevíte zde www.firmanazazitky.cz/gurmanske-zazitky/. Ať už hledáte dárek k narozeninám, ke svatbě nebo třeba jen tak pro radost, tak s gurmánskými zážitky potěšíte vždy. Vyjádřit jimi tak můžete skutečnost, že Vám na obdarované osobě skutečně záleží. Delikatesní menu pro Vás připraví světově známý mistři kulinářského umění. Ochutnáte asijskou kuchyni včetně sushi, indického menu v restauraci Zátiší nebo japonskou kuchyni.

Naučte se připravit si delikatesní menu také u Vás doma

Romantické chvíle ve dvou můžete prožít během italského pikniku pro dva s lahví prosecca. Za zcela výjimečnou svým prostředím lze považovat zámecké menu nebo exklusivní večeři v Žižkovské věži. Firma na zážitky připravuje pro zájemce také možnost účasti na nejrůznějších kurzech. Nechejte se zlákat kurzem na výrobu čokolády nebo na vaření thajské kuchyně a naučte se připravit oblíbené jídlo sami. Tyto dárky udělají radost nejen ženám, ale mohou posloužit také jako dárky pro muže, k jejichž zájmům patří vaření.

Pokud stále váháte a nejste si jistí, jaký gurmánský zážitek vybrat, můžete nechat výběr na obdarované osobě. Dárkové poukazy nabízejí výběr hned několika zážitků. Obdarovaná osoba si je může zvolit zcela libovolně. Pořídit můžete, jak univerzální poukázku, tak specifický poukaz zaměřený na určitý typ zážitku.