Krása a zdraví jdou ruku v ruce. Která z nás by nechtěla být krásná a zdravá současně? Zdraví se odráží i navenek. Typickým příkladem jsou vlasy, jedině zdravé vlasy jsou totiž krásné. Je jedno, zda budou rovné či vlnité, blond či tmavé, krátké nebo dlouhé, vlasy potřebují péči.

Ještě důležitější než vnější péče je péče vnitřní, výživa vlasů, minerály a vitamíny, vhodné přírodní produkty.

Výživa pro vaše vlasy

Zdravá strava je základ. Slabé, poškozené, příliš suché nebo příliš mastné vlasy mohou odrážet nedostatek některé důležité živiny ve stravě. Vlasy se skládají převážně z proteinů, které ve stravě reprezentují bílkoviny. Pro tvorbu kreatinu, který je základní stavební složkou vlasů, jsou nezbytné i tuky. Je však třeba rozlišovat špatné a dobré tuky. Právě dobré tuky s obsahem nenasycených mastných kyselin jsou vlasům prospěšné.

Pro zdraví vlasů je nezbytný také dostatek vitamínu C, bez něho jsou vlasy často slabší, více poškozené a bez lesku. Z vitamínů jde především o železo a zinek. Cenné vitamíny a minerály lze tělu dodávat i jako doplňky stravy. Představují praktického pomocníka v oblasti krása a zdraví současně. Pokud se spolehnete na osvědčené značky jako Naturvita, půjde navíc o přírodní produkty.

Mezi doplňky stravy má BIOSIL plus své význačné místo. Je to jeden z nejoblíbenějších přírodních produktů pro zdravé vlasy. A nejenom pro vlasy. Reprezentuje doplňky stravy pro ženskou krásu celkově. Spokojená je s ním i Miss Europe 1995 Monika Žídková.

BIOSIL plus

BIOSIL plus ve svém složení nabízí biotin, známý také jako vitamín H. Přispívá ke zdravému stavu pokožky, sliznic nebo vlasů. Doplňuje ho zinek, minerál, který podporuje krásu pokožky, vlasů i nehtů. Doporučuje se při lámavých nehtech, podporuje růst nehtů i vlasů. Zinek se v organismu podílí na dělení buněk, vedle toho je také chrání před oxidativním stresem. Dá se říct, že má omlazující efekt. Podobně je na tom obsažená kyselina pantothenová, která zmírňuje známky únavy a vyčerpání.

BIOSIL plus i další doplňky stravy najdete v nabídce internetové Gigalékárny. Čekají vás tam i další přírodní produkty pro krásu a zdraví, mj. GRAVIOLA PLUS pro správnou funkci imunitního systému.