O kouzelné moci přírodních kamenů nepochybovali lidé před dávnými lety a je skvělé, že v ni věří i v moderní době. Síla drahokamů vám pomůže překonat každodenní stres, přivábí životní harmonii a nadhled.

Šperky s přírodními kameny patří k nejžádanějším, protože se hodí ke každodennímu nošení a dokonale se hodí i ke společenskému outfitu. Ne nadarmo se říká, že se pyšní nadpozemskou mocí. Když je budete pravidelně nosit, přemůžete snáze životní zkoušky a nebudete se zabývat malichernostmi, které vás brzdí v rozletu. Ať už se rozhodnete pro partnerské či perlové náramky, nešlápnete vedle.

Perla k vám přivábí lásku

Jste-li stále single, pořiďte si perlový náramek. Klenot osázený perlou je skvostný a uděláte s ním velkou parádu. Ke všemu k sobě přilákáte lásku, protože je perla symbolem čistoty, vnitřního klidu a intelektu. Budete se cítit sebevědomě, a přitom na každého zapůsobíte přirozeně. Perla zmírní bolesti zubů, záněty dutiny ústní a zlepší trávení a zažívání.

Slaďte se s partnerem do posledního detailu

Jakmile si zakoupíte partnerské náramky s černým a fialovým achátem, budete k sobě s drahou polovičkou připoutáni a napojeni na stejnou vlnu. Achát je kamenem duševní rovnováhy, odvahy, sebedůvěry a tolerance. Vztahu propůjčí harmonii a vytrvalost. Zkrátka mu dopřeje vše, co je potřebné. Harmonizující energie z vás udělá nového člověka, a navíc ochráníte srdce a oběhový systém i žaludek a střeva.

Něžnost růženínu i síla lávy v jednom

Spojení lávového kamene a růženínu je naprosto dokonalá. Zatímco je láva spojená s důvěrou, energií a optimismem, růženín zapůsobí jemností a čistotou. S lávovým kamenem odeženete deprese, pocítíte vůli k životu i vitální energii. Když budete nosit růženínový náramek, osvojíte si přátelské chování, kreativní pohled a čistotu mysli. Poznáte, co je nesobecká láska, a odstraníte citové bloky.