14287639_1411637818849768_262738816_nZkus si zadat do vyhledávače v prohlížeči „magazín“. Pravděpodobně ti to nalezne 18 796 521 výsledků. Já jsem ale čtenářský gurmán, ráda se rozmazluji a miluji luxus, proto jsem hledala ten, který bude vyčnívat ze všech těch webových stránek, které na mě vykoukly až z těch nejmenších koutů virtuálního světa.

Najít na internetu skutečně kvalitní články, které mají hlavu a patu – to je panečku oříšek. Většinou se titulky stále dokolečka opakují. Co si četla někde, budeš číst i jinde. Jakoby všechny nápady a témata na světě byly vyčerpány. Mnohokrát se stane, že otevřeš článek o počtu slov pouhých 42, přidají k tomu 3 obrázky, aby zaplnily prázdné místo a trošku to oživily – neúspěšně. Autorem je člověk, který o tématu nic netuší, hraje si na chytrého a kopíruje wikipedii. Co ti tento článek může přinést? Nebude to pouhá ztráta času? V dnešním uspěchaném světě není čas ztrácet čas!

Jestliže hledáš kvalitní a ryze originální články, které ti pomohou, popřípadě tě inspirují, předají pár rad a zabaví tě při volné chvíli u kávy. Je mi potěšením ti usnadnit hledání.

Top magazín 9E

Magazín pro všechny opravdové dámy, ale i pány

 

Top Magazín 9E (který najdeš na adrese: http://www.top-magazin.cz/) neboli magazín pro opravdové dámy a pány ti může nabídnout vše, po čem toužíš. Ať už jsi žena, dívka, muž či chlapec určitě najdeš to, co hledáš. Vše na jednom místě.

Magazín je velmi všestranný. Jestliže hledáš inspiraci v módě, jsi tady správně. Jestliže toužíš býti krásná a fit, rozhodně najdeš to, co hledáš. Nenajdeš zde bulvární články, titulky, které jsou šokující… pouze plodné texty, které ti poradí, pokud máš problém, a které tě zabaví, jestliže toužíš na chvíli odejít z rušného světa, zastavit se a číst.