V hračkárnách najdete nespočet autíček, vláčků, panenek a plyšáků, které udělají nejmenším radost. Rodiče však často zapomínají na rozvoj dětské představivosti a zručnosti. K tomu dětem nejlépe poslouží kreativní sady, puzzle, vkládačky a papírové tvoření. Tento styl zábavy je plnohodnotný a potěší i pod vánočním stromečkem.

Ideální příprava do školy

Pokud máte doma předškoláka, určitě se mu zavděčíte kreativními pomůckami. Jakmile se mu podaří puzzle poskládat a mozaiku složit, přijde se pochlubit. Hračky pro holky a hračky pro kluky Djeco, Moulin, Roty a Londji jsou zárukou kvality a bezpečného hraní. Kouzelné hračkářství je distributorem zmiňovaných značek, které jsou oblíbené v mnoha zemích Evropy. Díky nim nebude hraní postrádat vyšší smysl.

Vezměte to za jiný konec

Každý kluk prahne po autíčku či robotovi na dálkové ovládání a holčičky sní o kuchyňce anebo domečku pro Barbie. Ani tyto věcičky jim samozřejmě nesmí v pokojíčku scházet. Když se pokusíte odpoutat jejich pozornost od tradičního způsobu hraní a pořídíte jim papírové tvoření, mozaiky, hudební a vzdělávací hračky, trefíte do černého. Například origami dinosauři, letadla a safari, malování podle čísel, vyškrabávací obrázky, sametové malování, výtvarné sady, propisovací obrázky a kirigami papírové hvězdy je budou neskutečně bavit. Pakliže budou potřebovat vaši pomoc, sednete si k nim a společně se pokusíte o zdárný výsledek.

Pokojíček jako malovaný

hračkářství Praha můžete vybírat Djeco hračky, které nezruinují vaši peněženku. Sortiment zboží je tak veliký, že nebudete vědět, kam se dříve podívat. Kromě hraček vás mohou upoutat věci pro maminky, knihy a doplňky do dětského pokojíčku. S nimi vytvoříte pravé dětské království. Nesmí v něm chybět barevná světla, sněžítka, samolepící dekorace, hrací skříňky a domečky na hraní.