O zdravých, hustých a pevných řasách sní spousta žen. Splnění tohoto snu ovšem není zas tak nereálné. Ani finančně náročné. Zkrátka si je nechte prodloužit!

Jaká je výhoda profesionálně prodloužených řas? Vedle toho, že okolí budete okouzlovat uhrančivým pohledem, vám odbude pravidelné ranní líčení. Po několik týdnů vaše řasy budou bez chybičky. Tak dokonalé, že si na řasenku ani nevzpomenete. Vůbec ji totiž nebudou potřebovat!

Metoda řasa na řasu

Prodlužování řas v Olomouci? Jedině ve studiu Body Factory. Zde totiž řasy prodlužují opravdu profesionálně, a to hned dvěma způsoby. Klasickou metodou je lepení řasy umělé (syntetické hedvábí či norkový vlas) na řasu přirozenou. Na své řasy si můžete nechat nalepit řasy různě dlouhé, silné i zakřivené, zkrátka takové, jež vám budou nejvíce slušet.

Dopřejte svým víčkům řasy kašmírové

O stupínek výš jsou řasy kašmírové. Hebké na dotek a lesklé na pohled. K tomu pevné a především velmi lehké – ve srovnání s řasami syntetickými až o polovinu lehčí! Na svých víčkách je tak vůbec neucítíte. K tomu skvěle drží tvar a díky své zakřivené špičce na očích působí velmi přirozeně. Pro nejlepší výsledek je třeba řasy průběžně doplňovat, ideálně po každých dvou až čtyřech týdnech.

Prodloužení řas v Olomouci

A ceny? Klasické prodloužení vás v olomouckém Body Factory momentálně vyjde na necelou tisícovku! Jejich doplnění po dvou týdnech pak bude o polovinu levnější. Pokud si ovšem dvě stovky připlatíte, mohou váš pohled ohraničovat zmíněné luxusní řasy kašmírové. Ty v každém případě doporučujeme. Více informací hledejte pod odkazem prodloužení řas v Olomouci.

Buďte dokonalá od hlavy až k patě

V olomouckém Body Factory vám však nevylepší jen řasy. Studio zaměstnává i renomované odbornice v péči o tělo, obličej i formování postavy. Ze studia zkrátka můžete odejít štíhlejší, krásnější a mladší. Nezní to lákavě?