Kočárek je jednou z těch dražších položek výbavičky pro miminko, proto si ho spousta maminek pořizuje z druhé ruky. Zároveň už doma nemá využití, jakmile dítko trochu odroste, tak proč ho neposlat dál. Podařilo se i vám udat kočárek, ale nevíte, jak ho zájemkyni poslat?

Klasický balíček, třeba s dětským oblečením, se dá bez problémů poslat poštou či Zásilkovnou. Jenže co s tak objemným balíčkem, jakým je právě kočárek?

Pošlete kočárek FOFRem

Kočárek je nejsnadnější poslat nějakou přepravní společností. Může jí být například FOFR, česká přepravní společnost, která rozváží zásilky z domu do domu. Působí po celé republice, zvládá expresní přepravní služby a poradí si i s velkými zásilkami, třeba s kočárkem. Velkým plusem také je, že všechno vyřídíte z pohodlí domova, i objednávka přepravy se dá podat online.

Všechno odmontujte a pečlivě zabalte

Kočárek je pro FOFR poměrně běžným artiklem, doručí ho klasicky jako jakýkoliv jiný balík. Na odesílateli ovšem je, aby kočárek zodpovědně zabalil, a tak ho zajistil před případným poškozením. Jak na to?

  • Nejdříve z kočárku odmontujte všechno, co je možné. Oddělte kola, držáky na láhev, boudu, korbičku i nákupní košík.
  • Kočárek zabrzděte.
  • Je-li kočárek skládací, samozřejmě ho složte.
  • Všechny části (i konstrukci) zabalte do bublinkové fólie a obalte kolem dokola strečovou fólií. Raději několikrát, ať to pořádně drží.
  • Takhle zabalený kočárek vložte ještě do pevného kartonového obalu. Může jít třeba o krabici od domácího spotřebiče.
  • Krabici opět dobře omotejte smršťovací fólií nebo patřičně zalepte lepicí páskou, aby se neotevřela.
  • Balík také správně nadepište.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete kontaktovat přímo zákaznickou podporu společnosti FOFR. Se správným zabalením zásilky, ať už jde o kočárek nebo něco jiného, vám rádi poradí. Více informací najdete přímo na webových stránkách www.fofrcz.cz.