Sehnat v Praze dostupné bydlení pro rodiny s dětmi je v dnešní době hodně slušný oříšek. Developeři však vycházejí společnosti vstříc a v chátrajících průmyslových areálech staví nové bytové rezidence, v nichž se budou nacházet desítky nových a atraktivních bytů. Jedním z těchto projektů jsou Byty u parku na Horním Žižkově, kde by mělo v následujících 2 letech dojít k výstavbě celkem 11 bytových domů v maximálním souladu s přírodou. Betonová džungle tak bude plná zeleně a parků.

Kde se nové byty nachází?

Byty na Praze 3 v rámci projektu Byty u parku se nachází nedaleko Malešické ulice, kterou v budoucnu čeká řada zásadních úprav. Na místě nynějšího nákladového nádraží Žižkov vznikne moderní městská čtvrť s bytovým a také obchodním centrem. Samozřejmostí bude dobrá občanská vybavenost, protože Žižkov nabízí svým obyvatelům celou řadu možností v oblasti kulturního, sportovního či nákupního vyžití. Nedaleko nových bytů je také škola a školka pro vaše ratolesti.

Jak budou nové byty vypadat?

Mladé rodiny s dětmi si velmi často zakládají na elegantním a moderním designu bytových prostor. V tomto konceptu jsou projektovány všechny byty, čímž vzniká útulné rodinné bydlení v Praze na Žižkově. Na podlahy bude položena dýhovaná dřevěná třívrstvá krytina dostupná v 5 barevných provedeních a koupelny budou obloženy pěknými dlaždicemi a obklady. I u nich je možné vybírat z pěti různých odstínů.

Jak je to s financováním bytů?

Mladé rodiny však musí řešit také otázku financování. Makléři nabízejí možnost osobního setkání, kde si ujasníte všechny potřebné informace nejenom o zakoupení bytu. Detailně jsou probrány obchodní podmínky a možnosti financování dané nemovitosti. Pořízení domova v rámci projektu Byty u parku lze realizovat buď z vlastních zdrojů, nebo pomocí hypotéky dle nastaveného splátkového kalendáře.

Byty u parku na Horním Žižkově jsou ideální příležitostí ke koupi vlastního bydlení. Za rozumnou cenu získáte moderně zařízený byt v atraktivní části hlavního města, kde se bude vám i vašim dětem určitě líbit.