I když to je mezi vámi na začátku vztahu dost žhavé, časem se do ložnice vkrade stereotyp a ten je zabijákem vztahů. Dá se s ním však bojovat. Vždyť je toho tolik, co můžete společně v milostném životě vyzkoušet.

Dlouho jsme bývali dost konzervativní, nyní se ale situace postupně mění. Erotické hračky a drsnější sex přestávají být tabu. Různé pomůcky jsou navíc mnohem dostupnější. Už nemusíte celí rudí chodit do sexshopu, objednáte si je s veškerou diskrétností online. A co si vybrat?

Dejte šanci latexu

Zajímavým oživením jsou nejrůznější převleky včetně těch latexových. Jestli netušíte, jak využít latex při sexu, tipy pro začátečníky vám trochu napoví. Ačkoliv to tak na první pohled nevypadá, v latexu se budete cítit sexy. Stane se vaší druhou kůží a zvýrazní vaše křivky.

Oddejte se kouzlu BDSM

Máte rádi trochu drsnější milování? Od něj je to přece už jen kousek k BDSM. Přečtěte si něco o tom, jak využívat BDSM praktiky jako lék, a budete mít další důvod, proč tyhle věci vyzkoušet. Nemusíte se vůbec cítit provinile. Už dávno je vyvráceno, že by lidé praktikující BDSM byli nějak duševně nemocní nebo měli jakékoliv jiné problémy. BDSM rozhodně není domácí násilí, naopak se jedná o potěšení pro obě strany. Záleží jen na vás, jak daleko zajdete. Pouta a plácačky jsou teprve začátek, pokračovat to může třeba svorkami na bradavky nebo nasazením strapon, tedy připínacího penisu.

Vyzkoušejte magickou masážní hlavici

Většina žen je vzrušivá spíše klitorálně, a tak rozhodně není na škodu si k sexu vzít i nějakou pomůcku na dráždění klitorisu. Co byste řekli na Magicwand, nejvýkonnější masážní hlavici na světě? V Americe existuje už od roku 1968, v Evropě ji máme teprve od roku 2011. Výkonnější vibrátor na světě nenajdete, na druhou stranu však zvládá i jemné vrnění.

Ať už vás láká cokoliv, neváhejte. Každá snaha se cení a dokáže udělat ohromný rozdíl.