PR - Jak vybrat pyžamoI když se to nezdá, vybrat si dámské pyžamo může být docela oříšek. Při spaní byste se měla cítit hlavně příjemně a pohodlně. Ovšem současně byste na sobě neměla mít jen tak nějaký ledabylý pytel. I noční oděv vám může slušet. Potěšte svého partnera a oblékněte si sexy obleček.

Flanel

Flanelové pyžamo je klasika. V zimě příjemně zahřeje a nejčastěji sestává z dlouhých kalhot a košile s dlouhým rukávem. Bývá zdobené různými motivy. Je roztomilé a splňuje svůj účel, rozhodně však ve vašem partnerovi nebude budit velké vášně.

Noční košilka

Pokud si vyberete klasickou bavlněnou košilku s roztomilým motivem, uděláte kompromis mezi pyžamem a sexy košilkou. Je to pohodlný kousek prádla a zimě se k němu skvěle hodí teplé ponožky.

Volné triko

Hodně žen si na spaní oblíbilo volné vytahané triko, klidně třeba i svého partnera. Je pohodlné, i když nemusí vypadat příliš roztomile.

Různě poskládané kousky

Nejedná se v podstatě o žádné určité pyžamo, ale o to, že si na sebe koupíte kraťasy či dlouhé kalhoty a ty doplníte libovolným tričkem nebo košilkou. Výborné jsou k tomuto účelu krajkové topy. Vypadají sexy a jsou pohodlné.

Satén

Saténové košilky jsou příslibem vášně. Pro svého partnera budete neodolatelná. Košilka je spíše vhodná pro letní měsíce, protože materiál je lehký.

Boxerky

Boxerky nejsou jen pro muže, ale vyrábějí se i boxerky pro ženy. Jsou velmi pohodlné a hodí se skvěle na spaní, protože nikde nedřou a netlačí. Kombinovat je můžete k triku, noční košili i jen tak.

Spát můžete samozřejmě i nahá. Ale v zimních měsících si v takovém případě raději přitopte, protože byste mohla snadno nastydnout. Své pyžamo vybírejte s ohledem na roční období, ale i s ohledem na to, zda chcete být sexy nebo se cítit pohodlně.