K posílení imunity nestačí pouze jíst hromadu vitaminů v podobě ovoce a zeleniny, a k tomu zdravě sportovat. Ačkoliv jsou tyto dvě aktivity zdraví prospěšné, ba dokonce velmi žádoucí pro to, aby tělo dobře fungovalo, čas od času je prostě potřeba přidat i něco navíc! Wellness pobyty pro dva jsou přesně to, díky čemu se můžete cítit zdravější a silnější. Kromě toho, že strávíte hezké chvíle se svým protějškem, také zrelaxujete celé tělo i mysl. Množství procedur v dostupných lázeňských resortech vám jistě zajistí potřebnou pohodu a klid.

wellness-285587_960_720

Nechejte stres v sauně

Také během pouhých dvou dní, které vám nabízí některé volné víkendy, si můžete odpočinout ve vířivce či v saunovém světě. Vypotit z těla všechen stres a nechat s potem odejít také všechny nečistoty, které tělu brání ve správném fungování, to je to pravé pro posílení imunity. Představa ledového bazénku či ledové sprchy ihned po absolvování horké suché sauny je sice pro mnoho lidí velmi odpudivá, a dost možná i pro vás, milovníci klasických švédských saunových rituálů by vám ale řekli opak. Je to vůbec to nejlepší, co pro své tělo můžete udělat. Poprvé to možná bývá šok, pak se ale na ledovou vodu člověk neuvěřitelně těší!

Masáže pro všechny

Masáže bývají mezi wellness procedurami pravděpodobně nejoblíbenější. Absolutní relax, kterého můžete docílit v podobě nejrůznějších masáží padnoucích na míru každému klientovi, vám mohou nabídnout téměř všude. Pobyty pro dva nabízí mimo jiné také Allegria, firma na zážitky na svých stránkách www.firmanazazitky.cz/relaxacni-vikend. Stačí si jen zamluvit vhodný termín a můžete si začít užívat saunování i dalších wellness aktivit. S Allegrií máte k odpočinku nakročeno v každém okamžiku!